| madalinaaa89 a întrebat:

Luati cartea/revista etc cea mai aproape de voi in momentul asta, deschideti la pagina 6 si transcrieti al 6-lea rand.
O sa fie amuzant mai ales ca unele propozitii nu au nici o logica, tinand cont ca este transcris doar un singur rand.

20 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

In cazul producerii unui eveniment rutier ca urmare a starii tehnice necorespunzatoarea a...

| cretzufinish a răspuns:

La pagina 6 in cartea "Michelangelo" e o poza pe toata pagina ce evidentiaza o sculptura a unor barbati goi. Iau alta laughing
In cartea "Principele Radu", pag 6 e cuprinsul, randul 6: "reprezentantul Special al Guvernului..." M-am lamurit rolling on the floor
Logic ca nu are logica daca se transcrie doar un rand. tongue

| marrr a răspuns:

Ion Luca Caragiale-Momente si schite
"In care declarase ca nu s-ar fi dus pentru nimic in lume"
Da ti-ai ales si tu pagina 6, pagina pe care de obicei nu este scris nici macar inceputul vreunei cartilaughing

| Reew a răspuns:

Ce tare, chiar mi-a placut, dar sa vezi propozitia pe care am transcris-o:"System Preferences Keyboard and mouse.Schimba oprtiunea RIGHT CLICK in" laughing

| Meluma a răspuns:

"... taiat in ceea ce eu credeam ca este carne vie, dar era, de fapt..."
Mircea Geoana - "Incredere" rolling on the floor

| pengu a răspuns:

- Atentie! striga tanarul ofiter de cart catre marinarul strans intr-o tunica... laughing)))))

| SuperMagicSmile a răspuns:

-Asteapta o clipa, Dete, daca mergi mai sus, vin si eu cu tine

| georgegs a răspuns:

Cersetorul.cersea.un.ban.dar.nimeni.nu.ii.dadea.
ca.era.cersetor.de.cersetor.seful.cersetorilor.
inbracat.in.aur.si.vile.laughing)nu.inteleg.ce.vrea.sa.spuna
. da. e. tarelaughing)

| βǿβǿ a răspuns:

"Relatia foarte apropiata cu parintii a fost de mare ajutor"
laughing)rolling on the floor
intrebarea asta rupe totrolling on the floor
jur. estu tare raw d totlaughing

| Mo a răspuns:

Conducerea unui vehicul pe ale carei placute cu numarul de inmatriculare...(codul rutier) laughing)

| T30D0RA a răspuns:

"... poarta frizurile sleek, intinse cu gel..." brrrr m-am speriat de propozitia asta!:O si daca ai vedea poza cu frizura sleek, ai lesina. laughing

| Turquoise a răspuns:

"De data asta Lady Gaga recunoaste ca si'ar dori la nebunie o partida de s*x in grup''rolling on the floor

| fetita97 a răspuns:

Capatai

| NUUSTIU a răspuns:

Tom de la o cariera n-au fost de loc...laughing

| Laura a răspuns:

Parent si, din acesta, iarasi in aer, deci a suferit doua
laughing

| Hypathia a răspuns:

"...inlocuirea anului 248 al erei diocletiene cu anul 532 al erei calculate de el, socotita a incepe..."
Este din cursul de Istorie antica de la facultate.

| 2l3xandra a răspuns:

Pagina 6 randul 6

din colectia pictodi de geniu-michelangelo(asta era mai aproape)

...care-l presupunea o inventie straina in...

| 2l3xandra a răspuns:

Eu din cartea cu michelangelo am numarat pag de unde incepe...big grin

...care-l presupunea o inventie straina in...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"oraselului nostru. Sunt exemplare unice, fara egal in frumusete" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"... taiat in ceea ce eu credeam ca este carne vie, dar era, de fapt..."
"Incredere" de Mircea Geoana rolling on the floor