| Sweet111 a întrebat:

Lumeee...de data asta serios: De ce corectati tot timpul cind cineva scrie o intrebare. in loc sa dati raspuns. voi mai intii folositi,, E si te invata intii a scrie,, sau cam asa ceva! Nu uitati ca e t\a si poate scriu unele intrebari special asa cu greseli, si mai uitati-va intii la voi ca toti scrim citeodata cu greseli si nu fiti asa destepti va rogg... si nu mai corectati atita!
Ca ma enerveaza asta!
O zi buna!

10 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

>voi mai înţii
>înţii
Pentru că unii chiar nu ştiu să folosească cuvintele cum trebuie şi nu ştiu să scrie, acum înţelegi ce spun? Arată atât de penibili că nu ştiu să scrie mai ales când postează o întrebare care e publică...

Dacă vrei, eu nu mă mai bag. Îi las să fie proşti în continuare happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să ne dăm și noi "smărăndoi", bre!
Pa, pa.

| LastChance a răspuns:

1. Chiar trebuie sa inveti sa scrii.
2. Nu mai pune intrebari stupide.
3. Revenind la 1, uram semianalfabetii.
O zi buna si tie!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ia invata tu sa scrii si apoi critici, inteles?

| PastilăBă a răspuns:

Ofi tu laT/A dar asta nu te împiedică să şti gramatică!

| Yep a răspuns:

Habar n-ai sa scrii, iubire.

Răspuns utilizator avertizat
| Sweet111 explică:

Da dar toti scrim citeodata cu greseli.
Si mai bine sa ne uitam mai intii la noi si apoi sa criticam pe altii.
Pentru ca am intilnit asa persoane pe TPU ff multe care imi scriau mie sa ma invat a scrie si cind colo vad la intrebari dealor scris cu inca mai multe greseli...
Chiar nime nu ma intelege? sad

| FuckOff a răspuns:

Imi plac ratustele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altfel cum ne-am arata inteligenta care lipseste cu desavirsire?