| papusikbypotlogi a întrebat:

Buna TPU va rog sa-mi dati si mie cateve jocuri, nu conteaza cu ce numai sa fie super tari pentru ca eu ma plictisesc foarte mult pe gta si pe nfs.nu uitati dau funda la raspunsul corect.si va rog din suflet nu ma mai corectati mai am si eu greseli

Răspuns Câştigător
| SoRiNaQo a răspuns:

UIte aici ti-am scris cateva jocuri care te pot ajuta la infrangerea plictiselii.
1. Crysis2
2. Diablo3
3. Batman Arkham City
4. Batman Arkham Asylum
5. Grand theft auto 5 ( GTA 5)
6. Test Driver Ultimate
7. Counter-Strike
8. Metin2
9. StarWars:The old republic
10. StarCraft
11. RedAlert2
12. Assassin’s Creed: Revelations
13. Callofduty MW3
14. The Legend of Zelda: Skyward Sword
15. Dark Souls
Sper ca te-am ajutat mult noroc!

| Assassins a răspuns (pentru SoRiNaQo):

Ba gta 5 nu o aparut...

3 răspunsuri:
| papusikbypotlogi explică:

Multumesc mult

| Muresan_Alex_1988 a răspuns:

Pai poti sa iti scoti aoe2 si mai departe iti scoti gameranger unde te joci cu prietenii tai sau cu cine vreibig grin