| deadman a întrebat:

Ma enerveaza foarte are aplicatia aceea cu interviul prietenilor de pe facebook. Prietenilor mei si chiar si mie imi apare pe perete ca eu am respuns la numite intrebari, dar eu nu am facut-o. Parola mea nu o stie nimeni pentru ca o scimb o data la 2 saptamani. Si daca intru in aplicatia aceasta pe facebook imi apar reclame. Iar cand ma uit la activity log, sub fiecare intrebare scrie "Răspuns de la {*actor*}:" Cine ma poate ajunta?

1 răspuns:
| DeehhCarla a răspuns:

Se intampla sa mai fie si greseli din sistem, eu zic sa intri la setarile profilului tau si dai si sa anulezi toate aplicatiile, succes