| Croampa a întrebat:

M-am apucat de SAO! :D
( era clar ca o sa ma uit la anime cand ma plictisesc)! :D

Cine ce face? :D
Nu va plictisiti?
( eu da (--#))

Aveti ceva idei cu ce sa facem? :-?

http://images6.fanpop.com/......00-275.gif

15 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Bravo! L-am terminat de mult. Sper sa-ti placa cu toate ca nu e cine stie ce.E frumos oricum.

Stau.
Poate.

Nu.Ai tu?

| Croampa explică (pentru RainmakerX):

Primul sezon are 25 de episoade si al doilea sezon cate are? thinking
Nu, n-am nici-o idee... :/

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Tot atat cred. Oricum primul sezon a fost ceva mai fain. A avut si romance si mai multe... Sezonul 2 este deja umplutura... poti sa si sari din episoade.
Sezonul 1 este ceva de genul- Kirito si Asuna-suntem in lumea virtuala -facem ce vrem -Together forever.
Sezonul 2-Kirito e ca o fata (Nu stiu la ce naiba se gandeau cei care au facut anime-ul... tampiti.) Sinon face tot sezonul 2 impreuna cu death gun atat.In rest este o mare umplutura atat.Sezonul 1 a fost mult mai bun.
Sunt la fel de mari doar ca la sezonul 1 daca sari vreun episod dupa nu mai intelegi nimic.La sezonul 2 sari cat vrei caci oricum nu au legatura episoadele de la final intre ele...(au dar nu asa de mare)

| KillMePlease a răspuns:

ne plictisim
ce sa facem?
ce plicticoasa-i plictiseala hypnotized

| Croampa explică (pentru KillMePlease):

Ce face vacanta din om... ×Δ×

| KillMePlease a răspuns (pentru Croampa):

de dimineata tot ascult asta: https://www.youtube.com/watch?v=pyDYtaXSuFk
e asa distractiiiv @-)
yayayayay :|

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu m.am REapucat de handbal smug

| Croampa explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Handbal? smug

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Croampa):

Da, am mai făcut 2 ani, dar m.am lăsat, iar acum m.am apucat iar

| Croampa explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Fain,sper sa te distrezi! big grin

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Croampa):

O să fac febră musculară. Am dat 5 ture de sa de alergare ușoară, după 2 ture de mers cu genunchii sus, încă două ture de mers cu pas săltat, 1 de mers în nu știu ce mod, după am avut meci, iar eu am alergat foarte mult pentru ca am fost extremă, iar la final încă 5 ture de alergare ușoară.

| Croampa explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nasol, si eu am facut acum vreo 3-4 zile vreo 60 de genoflectiuni si abia azi mi-a trecut febra... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mâncat si tot foame îmi e.