| IndigoNoor a întrebat:

Salutare!
Am nevoie de programe de editat poze ca aceasta: http://images6.fanpop.com/......80-722.jpg
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| PiNNoTheGamer a răspuns:

Salut un program cu care poti sa editezi poze in stilul aceleia ar fi Adobe Photoshop CS6/CC.El normal trebuie cumparat ca sa fie activat pe viata sau daca nu trial.Sau daca ai cont pe vreun tracker romanesc sau din afara i-al de acolo.PS:Ca sa poti realiza poze in stilul aceleia ai nevoie de ceva tutoriale. Sport

1 răspuns: