| AvalohAlyn a întrebat:

M-am intalnit azi cu Messi si mi-a zis ca vrea sa se transfere la Real Madrid.Am baut o bere cu lamaie cu el si mi-a povestit despre cum a inceput sa joace fotbal, cica juca fifa pe calculator prin 1998 si lua bataie cu 7, 8-0, juca cu Steaua, din Romania! Era echipa lui preferata.A si cu Otelul Galati a luat campionatul la fifa.A zis ca spre sfarsitul carierei vine la Galati si joaca la Otelul.Deabia astept.Luam CUPA MONDIALA! Intrebarea e : credeti ca spunea adevarul?

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică:

Doamneee! Deci intrebarea e pusa la categoria TRIVIA SI AMUZANTE! Deci adaptati-va!

| Ashadow a răspuns:

Cred ca ma duc sa ma culc.

| 00AName00 a răspuns:

Esti sigur ca nu ai visat ce ti s-a intamplat?

| P1x3lMD a răspuns:

Luam LIGA MONDIALA! Aceasta fraza arata cit de idiot esti si cit de varza esti in fotbal!

| AvalohAlyn explică (pentru P1x3lMD):

Stiu ma fotbal, mai bine ca tine, joc o gramada de meciuri si fifa pe internet.Deci taci din gura.AM zis intentionat liga mondiala.Cupa Mondiala vroiam sa zic.Nu mai are voie omul sa greseasca? Daca ai observat sunt un pasionat de fotbal, tin cu Otelul Galati si alte echipe din strainatate.Si nu ma jigni ca dai dovada de ''cocalarism''

| elisa820 a răspuns:

M-am uitat la categorie.

| veveritza6499 a răspuns:

Mai degraba te intreb eu "Cum s-a terminat visul?" happy