| TuDorEL96 a întrebat:

M-am întristat foarte tare astăzi. Am un caţel făcut cadou de la bunica. Acum câteva zile am observat că are ceva sub ochiul drept. Astăzi l-am luat mai repede in brațe si la o mișcare mai bruscă i-a picat ochiul cu totul, ce să fac?
Nu e bun Super Glue, nici Picătura, ce-aș putea să fac cu el? Veterinarul mi-o spus că nu-i dă șanse...Mă bate gândul să-i curm suferința...

Răspuns Câştigător
| CommonSense a răspuns:

Stiu cum e, am patit si eu la fel, numai ca in loc de catel, bunica mi-o dat un miriapod si i-au cazut picioarele in mers.

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sigur! Musca-l de coada si va muri otravit.

| LaChatte a răspuns:

Da, stiu cat de greu e! dar nu-i nimic, poti da timpul inapoi si sa nu mai faci miscarea aia!winking sau vezi ca, cainii au un ochi de rezerva si lipici special! du-te la petshop! gasesti sigurwinking

| Pricked a răspuns:

Bunica ta ar fi trebuit să anticipeze asta. Ticăloasa.

| Geanin a răspuns:

Trebuie sa iti bagi penisul acolo unde a cazut ochiul daca nu ai la indemana roaga un adult sa te ajute. Stiu cum e, dar iti spun ca se rezolva daca faci asa ii va creste un alt ochi!

Răspuns utilizator avertizat
| Geanin a răspuns (pentru TuDorEL96):

Parca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi pui un ochi de-ăla din jeleu la un leu 70...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ai putea să iei un ochi la măna a doua. Am încercat și eu cu SuperGlue dar i l-am lipit invers. Numai bine și sper să-ţi repari câinele.

| MiyakoSaki a răspuns:

WTF? o.O

| iCappy a răspuns:

Baga-i un petit d-ala negru ca la pirati cool
Sau, lipeste-l cu banda scotch.

| aveam14ani a răspuns:

Îţi iei alt căţel.
saaaauuu
Îi pui un petic d-ăla jmecher ca piraţii pă ochi.
sauuu
Dacă vrei, te rezolv cu banii de înmormântare.

Nu-i aşa că mă pricep? smug

Răspuns utilizator avertizat
| pisicutzaanna a răspuns:

Ha ha

| Bandalac_Gheorghina_2000 a răspuns:

Dula la spitalu veterinar acolo se poate ocupa mai bine de el.

| Bandalac_Gheorghina_2000 a răspuns:

Dula la spitalul veterinar acolo se poate ocupa de el.