| Deea :x a întrebat:

Ma doare in partea stanga si imi vine sa plang. Ce am?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Suferi din Dragostestraight face

te doare in partea stanga. unde e inima.iti vine sa plangi...
asta ra fihee hee

9 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Probabil ai apendicita. Te sfatuiesc sa te duci la doctor ca sa afli precis ce ai, sa nu se agraveze.Mult noroc!

| cretzufinish a răspuns:

Durerea o fi de la o reactie a unui organ din acea zona. Mergi la doctor. Plansul instant e provocat de reactii nervoase cauzate anterior si manifestate printr-o stare excesiva de nervi sau depresie. Multi patim asta. Incearca sa te relaxezi, sa iesi cu prietenele, sa faci ceva mai atractiv care te va face sa iesi din aceasta stare.

| maryana5 a răspuns:

Diaree?

| ELD a răspuns:

E important laughingplangi de fericire sau de tristete?laughing

| paramore a răspuns:

Esti pe stop cumva?

| Alexandru a răspuns:

Bun...mergand pe ideea ca e asa cum spui tu. Dar, de ce ai pus la "trivia/amuzante ", eu nici d-al naibii nu-nteleg...

| SupraDozaDeVise a răspuns:

E din cauza oboselii :*

| Dobitoc a răspuns:

Aceasta durere este de la oboseala.Incearca sa te odihnesti cel putin 7-8 ore pe noapte altfel n-o sa inceteze durerea.

| ovidel_4696 a răspuns:

Ai prostie!