| WilderNeg a întrebat:

Buna seara,de acum cateva zile am coastele din partea dreapta mai ridicate/umflate decat in partea stanga,am fost la medic deoarece ma dureau si ma doare si burta cand apas pe ea, imi vine sa plang pentru ca acum nu mai sunt un om normal...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Salut
Nu ar trebui sa plangi pentru asa ceva. Nu sunt un expert dar eu cred ca ti ar trebui o operatie daca coastele sunt deplasate. Daca situatia se agraveaza nu ezita sa mergi la doctor. Nu poti spune ca nu esti om normal. pentru ca unii oameni sunt arsi pe fata, taiati etc si tot nu se simt rau. Inveseleste te.