| RainmakerX a întrebat:

Ma plictisesc...
So, vreti sa stiti ceva despre mine?

Raspund la aproape orice intrebare

Răspuns Câştigător
| ThePowerlifter a răspuns:

Tu esti ala din poza? Am vazut unul pe strada azi exact la fel. Am venit dupa el, dar a fost prea tarziu si am prins rosu la semafor.

| RainmakerX explică (pentru ThePowerlifter):

Am vazut si eu unul cu ochelari de soare care ma urmarea dar a stat sa citeasca un afis cu sportify si a prins rosu la semafor...

38 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Crezi ca luna este un cascaval si ziua se ascunde de frica noastra ca o mancam?

| RainmakerX explică (pentru RAY):

Nope man... luna este doar introvertita. Cine stie, poate ii este frica sa nu se gaseasca vreun om care sa o ceara de nevasta caci na... in secolul asta totul este posibil laughing

*este printr-o tara unul casatorit cu o pisica*

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu si tu...

| KamaSutra a răspuns:

Ce mai faci? happy

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Caut niste stickere pentru laptop. Tu?

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Iuu ce fel de sticlete?
Eu mă uit la iUmor

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Nu am gasit nimic interesant. Abstracte

| syd2 a răspuns:

Crezi ca ti-ar sta bine intr-un costum de militar din URSS?

| RainmakerX explică (pentru syd2):

Eu militar? laughing)
Probabil ca nu.

| DenisIonut01 a răspuns:

...de cate ori te caci?

| RainmakerX explică (pentru DenisIonut01):

Altul plictisit laughing
De cate ori vreau.

| KamaSutra a răspuns (pentru Mieeez666):

Tu știi să răspunzi la mesaje?

| Mieeez666 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da' eu am trimis un mesaj. Ca nu-ti apare, asta nu-i vina mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca jungleru tau e low si iti zice ca nu are smite, si se duce back, intre timp toti inamicii sunt in viata (inclusiv jungleru) de ce dracului ai incepe baronu?

rip promos to plat sad

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca sunt gold si pentru ca Baronul e aproape >.<

Btw, stii ca nu mai joc eu pe Blytzlike si ca am dat contul unui coleg, nu? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Da, am realizat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis ca raspunzi la aproape orice intrebare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii sa faci briose?

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Nu. Turta dulce daca vrei...

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nuuuuuuuu, brioseeeeeee broken heart

| JetBlueJet a răspuns:

Si tu crezi ca biserica are legatura cu Iluminati?

Bang! https://www.roportal.ro/......restinism/
:))

| RainmakerX explică (pentru JetBlueJet):

Nu cred in Iluminati.
Probabil ca exista alte grupuri care au legaturi cu Biserica... probabil.

*poti sa pui cate intrebari vrei *

| JetBlueJet a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai moment nu mai am niciuna.
Ma pun sa ma uit la documentare pe YouTube de plictiseala.
Intr-unul vazusem niste planete ciudate...De exemplu pe una ploua cu fier.

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Ai grija cum vb despre biserica ca numai ne fac aia nunta la biserica

| RainmakerX explică (pentru RAY):

Am eu un vecin preot... va rezolva el laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Da-mi si mie ceva documentare dar traduse.

| MistretulPufos a răspuns:

Iti plac mangustele?

| RainmakerX explică (pentru MistretulPufos):

Nu mananc manguste happy
In rest sunt haioase... imi aduc aminte de clasa mea la ora de fizica =]]

| TURB0X a răspuns:

Știe mă-ta că ești gay?

| RainmakerX explică (pentru TURB0X):

Te-a intrebat cineva asta si cauti raspuns?winking

| Bogdan8102 a răspuns:

Ce parere ai de canalul (de pe Youtube) What's inside?

| RainmakerX explică (pentru Bogdan8102):

Destul de interesant... oricum mai interesant decat un vlog. Nu ma asteptam ca in mingea de baseball sa se afle inca o minge mai mica laughing

| iuliusnedelcu a răspuns:

Iti place sa te joci jocuri video? big grin

| RainmakerX explică (pentru iuliusnedelcu):

M-am lasat happy
Am jucat Lol mai demult dar mi-am dat contul ca sa fiu sigur ca nu ma reapuc >.

| IuhasRazvan a răspuns:

Ai vazut Naruto. Ce parere ai despre anime? Ce parere ai despre povestea lui Madara si a lui Hashirama. Ashura Indra? Naruto? Obito? Itachi?

| RainmakerX explică (pentru IuhasRazvan):

Da, l-am vazut dar pe sarite laughing
Au tras mult de timp si este plin de fillere dar personajele sunt excelente, la fel si bataia + animatiile. Naruto si Pokemon m-au facut sa ma apuc de anime-uri laughing

Eu i-as da un 9, 5 acestui anime. Nu ii dau 10 pentru ca m-a omorat numarul de episoade laughing Adica in anumite episoade tot ce faceau era sa-l arate pe Naruto completand anumite sarcini inutile sau tipand la saracul Jiraiya... Per total mi-a placut chiar daca au fost si faze inutile.

Ii iau pe rand :
Naruto ca personaj - initial m-a impresionat... cand eram mai mic am plans la episodul in care Iruka Sensei i-a dat bandana aceea lui Naruto. *in primele episoade*

Ashura Indra / Madara Hashirama
Ii iau impreuna pentru ca au legatura...
Aici nu stiu sigur ce parere sa am. Da, a fost o chestie faina dar mi s-a parut putin complicata. Partea cu Eremitul este una complicata, lipsita de importanta pentru mine dar totusi realizata destul de fain.

Imi place faptul ca au continuat disputele intre frati si prin generatiile care au urmat.
Partea cu Asura si Indra mi-a amintit de Sasuke vs Naruto cand erau mici.
Sasuke era ala inzestrat, avea sharingan iar Naruto incerca din greu sa se afirme si el.

Intre Asura si Indra putem spune ca a castigat cel mai slab datorita efortului depus. In lupta dintre Nartuo si Sasuke nu este la fel?
Naruto era clar mai slab/prost la inceput dar totusi prin antrenament a reusit sa se afirme si sa devina Hokage.

Obito - Kakashi - l-am pus si pe Kakashi aici intrucat este personajul meu preferat dupa Minato.

Initial Kakashi parea un tip op dar cam lipsit de ocupatie... Tin minte ca a inceput sa-mi placa mult acest personaj dupa episoadele cu Zabuza.

Mi-a parut rau si de el dar si de Obito. Dupa ce am aflat de soarta tatalui lui Kakashi mi-a parut si mai rau de atat...

Pe de alta parte nu stiu ce sa simt fata de Obito. Nu prea mi-e mila de el chiar daca a tinut mult la Rin si il inteleg cat de cat.

Itachi - l-am urat pe tipul asta ani intregi ca dupa sa plang la moartea sa. Cum vine asta?

Dupa cum spuneam... per total este un anime bun chiar daca am mai sarit episoade de nervi. laughing