| Diiiidi a întrebat:

Cine imi da funda? va raspund la ce intrebari vreti postatile la aceasta intrebare

7 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Ce dreacu sa faci cu funda? poti cumpara ceva cu ea? daca e asa vreau si eu funda! daca imi raspunzi concret la intrebari iti dau funda...hai zi!

| Ecou a răspuns:

Hehe?

| DudaYeah a răspuns:

Daca imi raspunzi la o intrebare cu un raspuns bun, da iti dau funda :X si chiar si in seara asta daca te grabesti. happy da' cu o conditie : imi dai funda la acest raspuns.big grin(daca se poate raspunde-mi la intrebarea ultima intrebare.)

| Hollywood a răspuns:

Dami funda :X si o sa ai si u d l mine :X

| Heath a răspuns:

Eu ti-as da putin creier...

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Sh cum dracu vrei sa iti dau eu funda?! Hai ca faci pe prosta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum te poti sterge in zone ferite de soare cu funditele. NU TE AJUTA, FETITO, ASTA NU E UN JOC!
"Datorita" celor ca tine, in curand o sa devina TPF, nu TPU.