| anonim_4396 a întrebat:

Ma, stiu ca TPU traieste doar din reclame dar devine enervant ca din minut in minut sa imi apara reclama aia cu Lenor in fata.
Pe voi nu va enerveaza?
Hai sa facem o contestatie la admin.

Răspuns Câştigător
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Din reclamele aste isi iau ei salariul...Ti se pare ca Alexandra sau Catalin au vreun chef de tine?
Ba ca unu are probleme tehnice, ba ca altu' nu il place pe X si ca Basina trage Parturi.
Sunt oameni ocupati, care au o viata, nu pot sta toata ziua pe TPU * ca altii* si sa citeasca toate reclamatiile unor useri neimportanti, dar care le fac banii de motorina.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si adminii o sa te asculte cu siguranta...
Treziti-va ma la realitate, nimanui nu tine cont de parerea userilor cand vine vorba de venitul siteului!
Chiar vrei sa spui ca adminii ar renunta la o reclama doar pentru ca apare o data la 5 minute?
...suna ca promisiunile guvernului ...nerealizabile

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hai bre, că trebuie să miroase a parfum și TPU-ul!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| ReallySomebody a răspuns:

Ai dreptate! sunt de acord!

| Loveis4free a răspuns:

Nu ne-ar lua in seama nici daca am trmite 100...

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ăhă.
O să ne bage în seamă, fii sigură de asta.
Crezi că le pasă părerea noastră? Ba mai mult: li se rupe de opiniile userilor.

| YumiSukinanda a răspuns:

Ba ma enerveaza. de acord sa facem!