| TrollingFace a întrebat:

Nu credeti ca reclama aia cu lenor cu aia cu moda cu nu stiu e cam insistenta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa isi ia si postul tv banii.Pe mine ma enerveaza reclama asta de pe TPU.

| bfvhjcv a răspuns:

Ma dispera reclama aia

| Wehrmacht a răspuns:

DA! e enervanta si alea de pe google care cand vreau sa intru pe o pagina apar ca tampitele si dispar peste cateva secunde.Pai ma frate.iti pierzi intereseul si iesi de pe acea pagina pana sa o incarce...

| mona a răspuns:

Exagerat de insistenta, macar daca ar asa cum s ar zice, dar nu e