| ßσьσсєℓα a întrebat:

Ma uitam la desenele animate ale lui frate-miu si erau Pijanimale, nu vreau sa pornesc discutie despre serial, erau niste animalute : un caine, o rata, un cal si o vaca (animal), si aveau o mama si un tata si animalele erau copii lor, mama si tata ce fel de animale erau?

Astept raspunsuri haioase

(Iertati categoria)

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Erau mutanti.(O combinetie intre cele 4 animale)

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

2 canguri.

| Ashadow a răspuns:

Erau berze iar copiii erau adoptati din tarile calde.

| ßσьσсєℓα explică (pentru Ashadow):

laughing mersi, dar, intrebarea mea pentru tine este : Tu cum scrii daca ai zis ca esti umbra? E adevarat ca scrii pe telefon/tableta si mama/tata/alt membru ai familiei a setat ceva la telefon/tableta ca atunci cand vorbesti telefonul/tableta ta sa scrie in spatiul selectat de mama/tata/alt membru ai familiei?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru ßσьσсєℓα):

Eu m-a pus primul întrebarea asta angry straight face
Dăi și tu un „ sărci " rapid.

| Ashadow a răspuns (pentru ßσьσсєℓα):

De fapt, sunt in relatii bune cu umbrele tastelor...
Teoria ta n-ar putea fi corecta din cauza faptului ca umbrele n-au parinti.

| suităr a răspuns:

Racâvaca

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Erau oameni şi erau stăpânii lor, dăă!

| Bia001 a răspuns:

Nu stiu

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Crecă erau fermieri.

| Snowal15lea a răspuns:

Aliens.

| ßσьσсєℓα explică:

PS : Mama si tatal lor nu au aparut in serial, li se auzea doar vocea.