| m1xa3la a întrebat:

Mai oameni buni mai exista baieti care nu vor decat sa profite de o fata? am intalit toate genurile de persoane dar toate au un lucru in comun.nu vor o relatie serioasa vor doar sex? incep sa imi iau campii. mai bine ma calugaresc, nu-i o idee bunalaughing

Răspuns Câştigător
| Summer5505 a răspuns:

Intr-adevar ai cam gresit categoria... vezi la D/S (in schimb urasc sa vad chesti gen "jet de la T/A" sau "mars de aici" de parca daca ai gresit categoria meriti inchisoare... in fine)
si ca raspuns: asta e lumea! nu putem decat sa ne obisnuim cu ea!

11 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Poți să mori pentru mine? big grin

| m1xa3la explică (pentru Kazimir):

Nu dragul meu. daca faci parte din categoria lor nici gand

| Kazimir a răspuns (pentru m1xa3la):

Nici dacă te rog frumos? big grin

| m1xa3la explică (pentru Kazimir):

Nu scumpete nici daca ma rogi.tongue

| Just4Joker a răspuns (pentru m1xa3la):

Şi voi, curvelor, de ce vă bateţi joc de bărbăţii naivi? De fapt, nu vă bateţi joc, tot noi ne batem de voi. Şi ştii de ce? Bărbaţii gândesc mai bine ca femeile.

| m1xa3la explică (pentru Just4Joker):

Iubirea mea uite care e faza unii din voi nu stiti ce e aia iubirea nu stati cu o fata nici macar 1 zii j deja ii ziceti ca va ****ti. intr-adevar poate exista si baieti cu suflet dar recunoaste ca majoritatea sunt niste PORCI. vad ca ai avut de a face cu o fata care te-a facut sa suferi dar nu te razbuna pe toate si nu la baga ''in aceiasi oala'' cu ea. invata sa o cunosti bine inainte si dupa poti sa o critici. eu una zic ca sunt corecta in ceea ce am zis.nu?

| NoChanceForUs a răspuns:

Mițo,dacă prin relație nu înțelegi decât plimbăreli prin oraș cu prietenele tale și urmărit de Twilight cu tine plângând, atunci cu sigurață vreau DOAR să ți-o trag și să nu te mai văd niciodată.

| Pralină a răspuns:

Okei, am inteles, sunt nesimtiti blablabla.Dar o relatie nu tine numa de plimbatu' de mana si giugiulitu' ca in "Ani de liceu", n-am de gand sa-ti fac o lista intreaga cu ce presupune o relatie, pentru ca totusi T/A.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Madam Mitzo, vezi ca ai gresit categoria,"Psiholologeala" e doua strazi mai incolo.

| Polaris a răspuns:

Să mori tu.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mars la alta categorie!