| inna a întrebat:

M-am hotarat sa ma calugaresc... ce ziceti e o idee buna?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna l-ai gasit pe Flav... N-a fost degeaba daca vrea sa inchirieze si chilie...

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E cea mai buna idee! Te-ai gandit mult?batting eyelashes

| Flav a răspuns:

Hai ca ma duc sa inchiriez o chilie, sper ca se dau si astea-n rate ca in ziua de azi totul e la licitatie si de vanzare.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

E o idee buna daca ai chemare, daca simti ca asta e menirea ta, daca esti o fire religioasa... e o idee proasta daca ti s-a pus pata pur si simplu pentru ca te-ai certat cu parintii, cu prietena ori cu iubitul. Oricum, trebuie sa discuti cu cineva "de meserie"...fie preot, fie psiholog.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Am auzit ca si criticul se face preot( popa) laughing tongue...rolling on the floor

| EUSIATIT a răspuns:

Glumesti. sau vrei sa vezi pareri nu. atit timp cit esti pe TPU nu vei face asa ceva nu ai vocatie... nu dai semne ca vrei sa te izolezi...mai gindeste te si vezi ce rasp mai primesti

| cioko19 a răspuns:

Vorbesti pe bunetongue?

| night_crawler a răspuns:

Dumnezeu cu mila laughing

| Sabwy a răspuns:

Si eu m-am gandit de multe ori la asta...winking dar ca nu pot rezista fara voi. prieteni mei de pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai hotarit si nici n-o vei face atita timp cit intri pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La manastirea mea? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...si eu am zis ca imi las barbalaughingdin pacate, m-a trezit la realitate masina de barbieritlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e prea tarziu pentru asta. nu crezi?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana-ai cosmaruri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa-ti spun un banc cu o maicuta. Sper ca nu esti calugarita deja, nu? laughing
Se duce o maicuta la preot sa se spovedesca si ea.
Maicuta: Parinte am pacatuit.
Popa: Pai ce-ai facut fata mea
M: Pai am iesit sa iau apa de la fantana si m-au prins soldatii si m-au f... t
P: Mare pacat fata mea
M: Dar parinte ce sa fac acolo matanii rugaciuni orice
P: Du-te si ia 2 lamai din frigider si mananca-le si apoi vino la mine
Zis si facut.Mananca maicuta lamaile si se intoarce la preot
M: Gata parinte
P:Acum mergi si fa 50 de matanii si spune 60 de rugaciuni
M: Pai si lamaile astea pentru ce au fost parinte
P: ca sa-ti piara zambetul ala de pe fata rolling on the floor rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca n-ai uitat de mine ca sint fost calugarhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro-mananca si tu repede doua lamai dupa care mai vorbim laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mde enigmo, nu stiu cit mai poti vorbi tu, doar manici lamii in fiecare zi. Nu ma mai intreb de ce ai renuntat la mincare si te-ai apucat de lamii rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro-de ce repeti ceea ce spun eu, numai de dragul de a da un raspuns? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigmo, repetat? Eram doar curioswinking