| anonim_4396 a întrebat:

Mai tineti minte vremurile cand abia ajungeam la clanța usii, cand ne jucam toata ziua si ne înnegream genunchii si coatele de la atâtea cazaturi, cand zmulgeam parul din capul papusilor si rotile masinutelor etc...Acum, voi cum vedeati unele lucruri? Ce va imaginați?
Eu credeam ca bunica are un laborator secret (mă uitam prea mult la Dexter)
Ca intr-o zi o sa găsesc o comoara. (vise ba)
Credeam ca 1 e 2 si 2 e 1.
Credeam ca papusile sunt vii si ca mănâncă ceea ce le dadeam sa mănânce (saracele)
Credeam ca, daca-mi pun o dorinta de ziua mea, voi avea aripi (asta era dorinta)
Credeam ca, pe copii ii aduce un om bătrân care pluteste pe un nor.
Si cand eram bebe miic, tot ce prindeam bagam in gura. Si picioarele. Da eram mica, nu stiam ce fac.
Voi ce lucruri stupide, si ce credeati cand erati mici?

68 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Super tare...
Uite cam ce faceam eu cand eram mica: cu un bat omoram pisoii aia micuti si dragalasi..nu stiu de ce faceam asta. Imi vine sa ma bat singura!
Sau omoram gainile...pfu,eram nebuna!
Imi bagam degetele in gura. si acum pot laughing
Odata m-a pacalit mama ca (,) covorul nostru era zburator. Eu stateam pe el si nimic. am si plans.
Cam atat. Bine, sunt mai multe dar nu le mai tin minte. happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu prea imi amintesc ce se intimpla cu mine atunci, unicul lucru ce il tin minte e ca alergam fara sens singur nu-mi dau seama de ce...

Si inca ceva, ce mi-au spus parintii e ca m-am inchuiat in baie si nu stiam cum sa deschid iar usa si ca sa ma scoata de acolo au scos geamul...

Si inca un lucru care il tin minte e cum state-am in bratele la sora mea mai mare si "cintam" la pian.

Chestii stupide nu prea in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Omorai pisoii? OoO daca mi-ai fi spus asta fata in fata, te legam de un copac. Saracuuutiiiii T^T crying

| KamaSutra a răspuns:

Ce dragalasa erai laughing)))
Sincer nu mai stiu... Stiu ca stateam noaptea de Craciun sub brad sa-l astept pe mosu' si niciodata nu-l vedeam(oare de ce?)
Credeam ca tot ce zboara se mananca laughing))

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu...acum regret! Nu stiu, n-avem minte, eram proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Te-ai încuiat in baie? :]]
Am patit asta, dar in dormitor.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Fara legatura cu subiectul, daca tu esti in poza ......like wtf? confused Da esti a naibi de buna smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Dragalasa? Eram un drac mic.
De Crăciun, ce vremuri...ce vremuri laughing

| Suck a răspuns:

Eu stiu ca pe orice puneam mana tot stricam... aveam masinute si eram curios ce se afla in interior, stateam la bunica cu o verisoara si ii luam papusile si le muscam de cap si le rupeam picioarele si ea plangea si eu radeamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Pe ce pun eu mana crapa" asta îmi zice mereu mama.
In fata ei? Ce copil rau. Biata fata plângea si tu... laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau stiu ca odata ma uitam la Scooby si era un vampir pe-acolo,si eu mica si natanga cum eram, m-am speriat, credeam ca iese din tv si vine sa ma muste laughing) apoi am iesit din casa, nu mai spun ca am lasat usa deschisa la perete, asa ca putea intra oricine laughing s-am iesit in fata blocului si am stat acolo pana a venit bunica-mea si a inceput sa rada laughing desi nu stiu ce era asa amuzant ca eu trecusem printr-o sperietura de la Scooby I don't want to see
Aaa si de-atunci nu m-am mai uitat la Scooby

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu cand plangea eu radeam... si acum o mai necajesc, dar reactioneaza agresivlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Tu răspunde la întrebare, nu te abate de la subiect.

| TiberiuFasole a răspuns:

Credeam ca oamenii sunt suparati pe acel puc( la sportul ala cu puc pe gheata)

Credeam ca sunt un inger.

Credeam ca o sa fiu cel mai destept.

Citeam foarte mult despre prafuri extraterestre si credeam ca... da

Credeam ca va veni apocalipsa. Bine, sincer inca cred. Apocalipsa incoming...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Las' ca-i bine. laughing meeeriti.

| TiberiuFasole a răspuns:

Apropo, plangeam cand murea un tantar, la propriu. O daca am omorat un tantar cu apa din greseala si am plans o o ra. Si asta, nu dau nume, (VibeTrix) omora pisoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Înger rolling on the floor auzi la el.

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Asa-i ca-i buna? Mi-a promis ca de ziua mea imi face tot ce vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pisoiii crying si eu plâng cand mor anumite animala. Nu insecte. La pisici, pai daca ar pati cele 4 flocosenii ale mele ceva, mi s-ar duce toata apa din corp de la atata plâns.

| LePotato a răspuns:

Credeam ca viata e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Eu nu-mi amintesc asta. thinking Ai visat tongue

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Da serios ca poza asta e de nota 9laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

rolling on the floor Scooby

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,si-accuma mi-e frica sa ma uit I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Waaaaaa am realizat...nimic thinking laughing
Poate o conving pe Sweety sa pună poza. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Sunt enervante rau desenele alea. laughing Scooby, spaima copiilor. rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe cat de dragute par, pe atat de inspaimantatoare sunt
http://giphy.com/gifs/scooby-doo-bigsistersam-dum-n7ve7zM7uW4lG

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Nu mi se deschide.

| HannibalLecter a răspuns:

Credeam ca bananele se invinetesc pentru ca fac box cand nu le vedem.
Credeam ca o sa gasesc o comoara in gradina asa ca am inceput sa sap si am tot sapat, pana cand am dat de o teava de canalizare.
Credeam ca, curentul electric provine de la tipari.

Si cam atat...