| anonim_4396 a întrebat:

Mai tineti minte vremurile cand abia ajungeam la clanța usii, cand ne jucam toata ziua si ne înnegream genunchii si coatele de la atâtea cazaturi, cand zmulgeam parul din capul papusilor si rotile masinutelor etc...Acum, voi cum vedeati unele lucruri? Ce va imaginați?
Eu credeam ca bunica are un laborator secret (mă uitam prea mult la Dexter)
Ca intr-o zi o sa găsesc o comoara. (vise ba)
Credeam ca 1 e 2 si 2 e 1.
Credeam ca papusile sunt vii si ca mănâncă ceea ce le dadeam sa mănânce (saracele)
Credeam ca, daca-mi pun o dorinta de ziua mea, voi avea aripi (asta era dorinta)
Credeam ca, pe copii ii aduce un om bătrân care pluteste pe un nor.
Si cand eram bebe miic, tot ce prindeam bagam in gura. Si picioarele. Da eram mica, nu stiam ce fac.
Voi ce lucruri stupide, si ce credeati cand erati mici?

68 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu nu ma juleam/nu cadeam prea mult cand eram mic...nu inteleg de ce toti cadeati cand erati mici...
In fine. Cand eram mic imi luam jucariile si faceam razboi =)) Dupa vedeai prin casa soldatei cu picioare/maini si chiar si capete rupte. Ce pot sa zic, imi placea sa ma simt ca pe front, nu crutam soldateii care nu erau in stare sa reziste :>
Iarasi. Aveam jucarii B Daman.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/71a4ZeiNs2L._SL1100_.jpg
Astea aveau o bila in mijloc daca vezi ...si puteai sa tragi cu ea. Cati nu am spart eu in duele... =))
(ii puneam sa traga 1 in altul)

Muult timp am crezut ca inima noastra arata exact asa:
http://anonimul.eu/......20x352.jpg

Credeam ca parintii pot sa-mi citeasca gandurile.
Credeam ca Mos Craciun, Iepurasul si Zana Maseluta sunt spirite ce revin la viata ca sa recompenseze copiii cuminti :>

Credeam ca eram in permanenta privit de cineva dar nu bagam in seama.

Credeam ca jucariile prindeau viata noaptea, ceva in genul lui Toy Story.

Credeam ca toti oamenii sunt buni. (SOO SAD!)

Cam atat... =))

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Eu si acum cad, nu doar când eram mica. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Ce dragalasa erai laughing)))
Sincer nu mai stiu... Stiu ca stateam noaptea de Craciun sub brad sa-l astept pe mosu' si niciodata nu-l vedeam(oare de ce?)
Credeam ca tot ce zboara se mananca laughing))

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Dragalasa? Eram un drac mic.
De Crăciun, ce vremuri...ce vremuri laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau stiu ca odata ma uitam la Scooby si era un vampir pe-acolo,si eu mica si natanga cum eram, m-am speriat, credeam ca iese din tv si vine sa ma muste laughing) apoi am iesit din casa, nu mai spun ca am lasat usa deschisa la perete, asa ca putea intra oricine laughing s-am iesit in fata blocului si am stat acolo pana a venit bunica-mea si a inceput sa rada laughing desi nu stiu ce era asa amuzant ca eu trecusem printr-o sperietura de la Scooby I don't want to see
Aaa si de-atunci nu m-am mai uitat la Scooby

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

rolling on the floor Scooby

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,si-accuma mi-e frica sa ma uit I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Sunt enervante rau desenele alea. laughing Scooby, spaima copiilor. rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe cat de dragute par, pe atat de inspaimantatoare sunt
http://giphy.com/gifs/scooby-doo-bigsistersam-dum-n7ve7zM7uW4lG

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Nu mi se deschide.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu comentez intrebarea.cine e copilul ala din poza ta de la avatar?

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Tu esti cand erai mic. Sa recunoastem, arata-i a tocilar. laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Copilulesurprise

| SergiuBoss11 a răspuns:

Si apoi au aparut fetele...

| LePotato a răspuns:

Credeam ca viata e frumoasa

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Fara legatura cu subiectul, daca tu esti in poza ......like wtf? confused Da esti a naibi de buna smug

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Tu răspunde la întrebare, nu te abate de la subiect.

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Asa-i ca-i buna? Mi-a promis ca de ziua mea imi face tot ce vreau.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Eu nu-mi amintesc asta. thinking Ai visat tongue

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Da serios ca poza asta e de nota 9laughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Waaaaaa am realizat...nimic thinking laughing
Poate o conving pe Sweety sa pună poza. thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Oooo norocosule, ma primesti si pe mine? Hai ca fac cinste.

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Vrei sa ne jucam amandoi cu stapana? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Da nu mai bine va jucati decât voi?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Da,dar pe rand si eu sunt primul.Eu nu ling dupa altii laughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing))) ok... eu al doilea, oricum dupa 5 cm e ca noualaughing))

| Croampa a răspuns:

Tell me why!
Does everything that I love get taken away?
From me!
Why?
Does everything that I love get taken away?
You take me to the edge
Push me too far
Watch me slip away
Holding on too hard!
Tell me
Why?!
Does everything that I love get taken away?
From me?
(From me?)

Here I am alone again
Alone again
Here I am alone again

| Suck a răspuns:

Eu stiu ca pe orice puneam mana tot stricam... aveam masinute si eram curios ce se afla in interior, stateam la bunica cu o verisoara si ii luam papusile si le muscam de cap si le rupeam picioarele si ea plangea si eu radeamlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Pe ce pun eu mana crapa" asta îmi zice mereu mama.
In fata ei? Ce copil rau. Biata fata plângea si tu... laughing

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu cand plangea eu radeam... si acum o mai necajesc, dar reactioneaza agresivlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Las' ca-i bine. laughing meeeriti.

| VibeTrix a răspuns:

Super tare...
Uite cam ce faceam eu cand eram mica: cu un bat omoram pisoii aia micuti si dragalasi..nu stiu de ce faceam asta. Imi vine sa ma bat singura!
Sau omoram gainile...pfu,eram nebuna!
Imi bagam degetele in gura. si acum pot laughing
Odata m-a pacalit mama ca (,) covorul nostru era zburator. Eu stateam pe el si nimic. am si plans.
Cam atat. Bine, sunt mai multe dar nu le mai tin minte. happy

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Omorai pisoii? OoO daca mi-ai fi spus asta fata in fata, te legam de un copac. Saracuuutiiiii T^T crying

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu...acum regret! Nu stiu, n-avem minte, eram proasta.

| RainmakerX a răspuns (pentru VibeTrix):

"omoram pisoii aia micuti si dragalasi" WHYYY crying

| VibeTrix a răspuns (pentru RainmakerX):

Eram nebuna. Dar acum regret. Omoram si gainile rolling on the floor))

| TiberiuFasole a răspuns:

Credeam ca oamenii sunt suparati pe acel puc( la sportul ala cu puc pe gheata)

Credeam ca sunt un inger.

Credeam ca o sa fiu cel mai destept.

Citeam foarte mult despre prafuri extraterestre si credeam ca... da

Credeam ca va veni apocalipsa. Bine, sincer inca cred. Apocalipsa incoming...

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Înger rolling on the floor auzi la el.

| TiberiuFasole a răspuns:

Apropo, plangeam cand murea un tantar, la propriu. O daca am omorat un tantar cu apa din greseala si am plans o o ra. Si asta, nu dau nume, (VibeTrix) omora pisoi.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pisoiii crying si eu plâng cand mor anumite animala. Nu insecte. La pisici, pai daca ar pati cele 4 flocosenii ale mele ceva, mi s-ar duce toata apa din corp de la atata plâns.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am si eu doi motani, vrei sa ii combinam? Cat se distreaza motanii mei eu ma joc cu stapana laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Si cum vrei tu sa combinam motani? Ca doar nu-s gay. Si daca motanii sunt ai tai, nu tu esti "stapana"? laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si tu ai tot motani? Tu esti stapana si daca ai tot motani lasa ca nu e problema, ne jucam noi, ei stau la un soarece sub umbreluta laughing

| IzzyIzzuka a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi vine mereu sa plang cand vad un pisoias ratacit crying(, sa nu mai zic daca ar pati ceva ''flocosenia'' mea happy

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Jucam CS pe server. laughing

| anonim_4396 explică (pentru IzzyIzzuka):

Ododooo, pisoiasi flocosi. Sunt atât de dragaluti. love struck

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu aveai 15 ani te ceream de nevasta laughing O femeie care se joaca e ceva de vis smug

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Pai cine a zis ca ma joc. I don't want to see
Joaca-te doar cu Suck, ca nu se supara nimeni.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Noo,ma joc cu tine. Am o fantezie, fetis, pentru ochelariste smug si blonde deja e bonus laughing Intrebarea e alta, de ce discut eu asa ceva cu un copil de 15 ani? Am devenit tare iresponsabil straight face hai sa vorbim despre papusi.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu-s ochelarista...adica, doar îmi plac, nu-s de vedere.
Dar de unde stii ca am 15? Poate sunt mai mare ca tine, poate nu.
Copil (--〆) cuvant nepermis in vocbularul meu.
Papusi. Stii papusile alea cu care poti manipula oameni? Iti fac una. Vai de tine va fi. :]]

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa figura nu ai 22 sau mai mult, ai maxim 15-16. Daca vrei si iti place poti sa imi spui,, taticule,, ca sa fim perversi pana la capat laughing OOO faci o papusa din aia, si ma imobilizezi si ma dezbraci si... smug Da vreau, vreau. Vrei sa demonstrezi ca esti mai mare? Scoate buletinul sa vedem!

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Da tu esti mare rau. Scot buletinul si iti tai capul cu el.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 22 femeie, ce vrei ma rog? Tu la 15 ani nici cu puta nu te joci laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nici nu vreau sa mă joc. La 15 ai mei, vreau sa termin liceul si dupa sa dau la facultate. Si când o sa am 22 ai tai, o sa mă gândesc la altele.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo,nu ma surprinde raspunsul fiindca te-am mai observat happy Multa bafta.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca inghiti guma, se lipeste de stomac si mori.
Daca bei apa multa, faci broaste in burta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor prima o credeam si eu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau ochelari ca ai tai straight face.
Chiar, sunt cu lentile oarbe sau au dioptrie?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-au dioptrie. Am dat 10 lei pe ei. :]]]
Nu-s chioara. laughing mama spune ca arat ca o tocilara. I.o-i zic ca arat mai intelectuala laughing si rade de mine.
Ii poti comanda pe net, dar 10-15 ochelarii si 20si transportul, mai bine ii cauti prin magazine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

surprise Ba iti sta bine.
Pe aici sunt peste tot ochelari dintr-aceia, dar prefer sa-mi iau cu lentila neagra laughing.

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu prea imi amintesc ce se intimpla cu mine atunci, unicul lucru ce il tin minte e ca alergam fara sens singur nu-mi dau seama de ce...

Si inca ceva, ce mi-au spus parintii e ca m-am inchuiat in baie si nu stiam cum sa deschid iar usa si ca sa ma scoata de acolo au scos geamul...

Si inca un lucru care il tin minte e cum state-am in bratele la sora mea mai mare si "cintam" la pian.

Chestii stupide nu prea in minte.

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Te-ai încuiat in baie? :]]
Am patit asta, dar in dormitor.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant. laughing

| HannibalLecter a răspuns:

Credeam ca bananele se invinetesc pentru ca fac box cand nu le vedem.
Credeam ca o sa gasesc o comoara in gradina asa ca am inceput sa sap si am tot sapat, pana cand am dat de o teava de canalizare.
Credeam ca, curentul electric provine de la tipari.

Si cam atat...

| IzzyIzzuka a răspuns:

Credeam ca sub casa e o gaura neagra laughing, credeam ca bunica are un vas cu aur sub pat laughing, odata am incercat sa intru in televizor, si era sa-l sparg laughing), m-am tuns singura laughing, cam atat imi amintesc