| anonim_4396 a întrebat:

Mai tineti minte vremurile cand abia ajungeam la clanța usii, cand ne jucam toata ziua si ne înnegream genunchii si coatele de la atâtea cazaturi, cand zmulgeam parul din capul papusilor si rotile masinutelor etc...Acum, voi cum vedeati unele lucruri? Ce va imaginați?
Eu credeam ca bunica are un laborator secret (mă uitam prea mult la Dexter)
Ca intr-o zi o sa găsesc o comoara. (vise ba)
Credeam ca 1 e 2 si 2 e 1.
Credeam ca papusile sunt vii si ca mănâncă ceea ce le dadeam sa mănânce (saracele)
Credeam ca, daca-mi pun o dorinta de ziua mea, voi avea aripi (asta era dorinta)
Credeam ca, pe copii ii aduce un om bătrân care pluteste pe un nor.
Si cand eram bebe miic, tot ce prindeam bagam in gura. Si picioarele. Da eram mica, nu stiam ce fac.
Voi ce lucruri stupide, si ce credeati cand erati mici?

68 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo,nu ma surprinde raspunsul fiindca te-am mai observat happy Multa bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor prima o credeam si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau ochelari ca ai tai straight face.
Chiar, sunt cu lentile oarbe sau au dioptrie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-au dioptrie. Am dat 10 lei pe ei. :]]]
Nu-s chioara. laughing mama spune ca arat ca o tocilara. I.o-i zic ca arat mai intelectuala laughing si rade de mine.
Ii poti comanda pe net, dar 10-15 ochelarii si 20si transportul, mai bine ii cauti prin magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

surprise Ba iti sta bine.
Pe aici sunt peste tot ochelari dintr-aceia, dar prefer sa-mi iau cu lentila neagra laughing.

| RainmakerX a răspuns (pentru VibeTrix):

"omoram pisoii aia micuti si dragalasi" WHYYY crying

| VibeTrix a răspuns (pentru RainmakerX):

Eram nebuna. Dar acum regret. Omoram si gainile rolling on the floor))