| AngelWhatt a întrebat:

Hei TPU
Voi ce credeati cand erati mici?
Eu credeam ca noi ne nastem cu coada ca maimutele din cauza unui desen anumathee hee(ERAM MICAlaughing )
Voi ce credeati cand erati mici?

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Uneori chiar ne nastem cu coada, stii? Pentru ca stramosii nostri asemanatori maimutelor de azi le aveau. Deci nu erai atat de departe de adevar cum crezi laughing
Eu cand eram mic credeam in mos craciun cam prea mult, as putea spune. Iar cand am aflat ca nu exista a fost cam ciudat. M-am lovit de realitate laughing

| MaliciousDeath a răspuns:

Aveam impresia ca daca beau multa apa, la un moment dat imi vor aparea broaste in stomac.Ori ca daca ma intepam intr-un spin si nu-l scoteam sau inghiteam seminte de nustiuce, avea sa-mi creasca planta respectiva de acolo.Sa nu mai zic despre ce credeam ca se intampla daca inghiteam o guma de mestecat...
Parinti sadici, ce sa zic.