| giuly a întrebat:

Marimea este direct proportionala cu satisfactia?

10 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Atata timp cat stii unde sa o infigi

| giuly explică:

Nu am precizat a cui marime, you dirty minds! laughing

| NOBODY a răspuns:

Nu stiu

Dar stiu ca daca pui un hipopotam sa faca sex cu un pui de koala vei avea un hipokoala!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cu cat e mai mare groapa, cu atat incape soacra-mea mai bine in ea.Deci raspuns corectbig grina
La asta te refereai, nu?laughing

| BastetReloaded a răspuns:

I wish it would

| Enigmă a răspuns:

Nu stiu la ce te referi.
Voi stiti?
*rade isteric*
O fi. thinking

| n3xt a răspuns:

Hăh?

| Caricatură a răspuns:

La barbati...la femei ii invers proportionala, cu cat e mai mare cu atat doare mai tare.

| Astaeparereamea a răspuns:

sper ca la limba te referi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi nu stiu dar eu spun din ce cunosc. Odata,am facut-o cu un armasar mai dotat asa si, in timpul orgasmului, simteam ca ma sufocam de mare ce o avea caci ajunsese pina in laringe.Am avut noroc ca la noi nu tine orgasmul asa mult altfel as fi fost o amintire.