| criscros a întrebat:

Placerea femeii este direct proportionala cu marimea organului sexual masculin?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz. Un penis intre 12 si 18 cm ofera aceeasi placere, daca partenerul se pricepe. Un penis peste 18 cm ofera mai mult durere daca partenerul nu are o tehnica perfecta (e mai mult un handicap).

9 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Nu cred... dar totusi daca a fost obisnuita cu 21 si tu apari cu 12 ...ai de lucru laughing)

| xibalba a răspuns:

Nu

| Paris a răspuns:

Nicidecum. Cum a spus si brigaela, poate fi si un handicap

| alexxaz a răspuns:

Nu! extremele nu sunt bune, daca e prea mica nu simti, daca e prea mare te doare, si tot asa.

| slayer666 a răspuns:

Nu conteaza cat de mare e bagheta. conteaza ce magii poate sa faca. spor la magiehappy

| n a răspuns:

In primul rand, trebuie sa stii ca cei mai multi centrii nervosi vaginul ii are la intrare, deci grosimea e mai importanta decat lungimea. Dar, e vorba de tehnica... de experienta ...astea sunt lucrurile cele mai importante.

| iuliancico a răspuns:

Depinde de femeie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele spun ca nu, cica si unu nedotat le poate inebuni devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fals. Este vorba de tehnică.
Pa, pa.