| Pisicuța a întrebat:

Mesaj pentru fanele Justin Bieber:
Il am pe Justin Biberon al vostru.Aduceti-mi 1000 de funde, puneti-ma admin si aduceti-ma pe locul 1! Altfeel...Biberon va.
http://i.imgur.com/OFwe7.png. Deci ce alegeti >:)? Ah! Si ca sa nu ziceti ca mint uitati-l pe Biberon :
http://i.imgur.com/DvSi1.png
Bwahaha >:).
Mesaj terminat >:).

Răspuns Câştigător
| ShadyRecords a răspuns:

DOAMNE TI-L dam pe bieber daca ni-l dai pe Michael inapoi!

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti dau eu 2000 de funde doar sa il arunci pe foc

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu vine nimeni
Nici o schimbare
Ce mai astepti?

| NOBODY a răspuns:

''Aduc o drujba, benzina, si chibrituri. ''spuse Loome
adica vrei sa taiem,apoi sa ardem mana pissycutzei?
*Confusius voice*nu aveti nevoie de arme, folositi-va inteligenta, perspicacitatea si puterea mintii

Glumeam!
Faceti-l sa moara in chinuri!

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța explică:

@Apache Adule *spune-n soapta* adule, adule, adule
Altfel fantoma inexistenta[inca devil] a lui Biberon te va bantui tot restul vietii tale.

| AikkoxD a răspuns:

" Ce faci domne', ai innebunit?
* se duce repede in bucatarie, ia un cutit imeeens si isi face bagajele. tacsu' vine si o trage de picioare pana si-o ia intre... portocale. * Cum poti sa-l lasi viu? Cum? Cum? * face crize de isterie*

| uǝʞɔıp a răspuns:

>nu cumva e o papusa...ca iti vad manabig grin
>iar funde...io n-am nici pentru minelaughing

| BastetReloaded a răspuns:

"Il am pe Justin Biberon al vostru.Aduceti-mi 1000 de funde, puneti-ma admin si aduceti-ma pe locul 1!"

NU

Răspuns utilizator avertizat
| Enigmă a răspuns:

Da impuscal.
Ce treaba avem noi? :-J

Ps. Nu uita sa nu fie prea rapid. devil si apoi filmeaza ca sa pui pe youtube si face sute de views.batting eyelashes

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Mi-l dai si mie ca... vreau sa-l arunc pe geam

| Vulvatron a răspuns:

Ce rea e pisicuta asta laughing

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

Euuuuu te ajut.
Aduc o drujba, benzina, si chibrituri.

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Esti varzalaughing.vai de capu tau.nici nu sti sa desenezi laughing. daca nu iti place JB atunci taci si vezi-ti de treaba ta/.hai pa

| Licurici_9087 a răspuns:

E criza...de unde sa mai luam fundite?
Mai bine il expui la un muzeu de stiinte naturale, dupa disectie...smug

Întrebări recente