| Snowal15lea a întrebat:

Mi-a cazut o coarna, ce fac, o lipesc cu SuperGlue sau mi-o tai si pe cealalta?

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

E treaba de gropar! Incearca ceva mai rezistent. Durex. Facute sa reziste.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dă-o sărmanilor.

| Fragile a răspuns:

O lipeşti cu făină şi apă.:3

| Ashadow a răspuns:

O tai si pe a2a si o lipesti in locul primeia

| Snowal15lea explică:

Multumesc stapane.

| Snowal15lea explică:

Sunt capra, pensia mea este de 10 milioane, cred ca imi cumpar slefuitorul happy Mersi co-stapanule.

| Snowal15lea explică:

Cred ca-mi cumpar si un tacos, nu-i asa ILoveTacos?

| Snowal15lea explică:

Mai bun proverbul capra si groparul.

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru Snowal15lea):

Cum sa nu laughing) Sa impacam si groapa si groparul...Pardon capra rolling on the floor

| ILoveTacos a răspuns:

Ti-o tai si pe cealalta cu o lopata.Sa fie cat de cat simetric.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Hai sa verificam toate posibilitatiile:
Sa ti-o tai si pe cealalta necesita slefuitor care ti le-am arat intrebarea trecuta dar nu ti-au placut (nu stiu de ce) deci slefuitor ar costa 2o lei pe cand un SuperGlue ar costa 4 lei dar mai bine pui un pic Picatura ca e 50 bani peste o zi pui putin scoci transparent.Deci asa e mai ieftin sa ti-o lipesti la loc.Tu cum crezi sa dai 20 de lei sau sa dai 50 banuti?

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Capra ce ai zice sa ti-o lipesti cu SuperGlue si s-o tai cu slefuitorul? Ca asa impacam si capra si groparu (P.S Proverbul era impacam capra si varza rolling on the floor )

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Cu saliva. Cea mai buna.