| Catalina_Geanina_1997 a întrebat:

Buna TPU.As putea sa-mi lipesc unchiile cu SuperGlue? S-ar intampla ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu iti recomand sa lipesti unghiile cu super glue

| FemeiaPisică a răspuns:

Exista substanta speciala pentru unghiile false, Nail Glue. Nu iti recomand lipiciul, deoarece nu o sa le mai poti scoate si o sa iti distrugi unghiile.

| Adrianetc a răspuns:

Ai putea sa-ti lipesti unghiile, dar dupa aia cum le mai dezlipesti?

| djdani2010 a răspuns:

Nu incerca asta.

| andreeaAndreeaB a răspuns:

Crede-ma ca nu vrei sa faci asta va fi dificil sa le dai jos si iti poti da si unchi ta naturala jos e super dureros

| Catalina_Geanina_1997 explică:

Dar spuneti alt lucru cu care as putea sa la lipesc.