| PedoBarbie a întrebat:

Mi-a murit papagalul. Cine ştie din ce cauză?

Răspuns Câştigător
| Chronicles a răspuns:

Păi nu ne putem pronunţa până nu o să-i facem o autopsie.

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ți-a văzut avatarul și s-a speriat.

| Furculingură a răspuns:

A încercat să imite râsul lui Tonciu.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Papagalul tau vorbitor a incercat sa imi rosteasca numele si si-a innodat limba.A murit inecat.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Să ştii că eu nu am nici o problemă când îţi zic tot numele şi chiar l-am reţinut big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Zi sincer, nu te-ai putut abtine sa nu iti schimbi numele. Eu am probleme cand incerc sa ti-l memorez. laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Păi voiam să mi se zică Miku şi de asta puppy dog eyes
Măcar ştii cum se citeşte?hee hee

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Adasdasfashabarnuamadasdf?laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mda, vorbea tipul cu nume pe care nimen nu-l citeşte...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Taci! Pe al tau nu il citeste nici macar Ashadow cand moare de plictiseala! laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nimeni nu ştie cum se citeşte, îi şi normal tongue
Deci taci tu devil

| zurick a răspuns:

A fost ranita din dragoste

| єχcєєℓ a răspuns:

Goliciune.

| suităr a răspuns:

Deci era al tău

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ce rea eşti! Sică a murit acum două săptămâni!

| W3R4 a răspuns:

A băut apă clocită.
Domnul fie cu el.

| Fridăm a răspuns:

Singurătate sad.

| αɴι28 a răspuns:

Aha,pai sobolanul meu, Steve McQueen, i-a facut o vizita.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A facut papagalo-febro-pulmonaro-colonita, intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca s-a sinucis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIDA. :3

| SootheMySoul a răspuns:

Pisica infometata.

Răspuns utilizator avertizat
| ßσьσсєℓα a răspuns:

E o perioada a vietii, ce Dumnezeu... s-a dus intr-un loc unde e pace si liniste.
Poate a vrut sa incerce sa faca o imitatie a rasului (urlatului) Anei Maria Barnoschi :)).

http://www.youtube.com/watch?v=oEKd7yfo4GY

| samynța a răspuns:

L-a ascultat pe Justin Bieber, s-au pe tine cantand in dus laughing).

| YuiYui a răspuns:

Scuze... Nu am vrut sa o fac puppy dog eyes