| Maxx23 a întrebat:

A murit papagalul meu azi ca nu mai avea apa, eu eram plecat mult timp. Ma bate Dumnezeu! Am plans mult azi. Ce ma fac? Ce fac cu pacatul asta? A murit din cauza mea.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CostinAlamariu a răspuns:

Te spovedesti

| Meme10Memu a răspuns:

Nu are importanta.

| NotNamed a răspuns:

Du.te si da.i bani parintelui sa te "spovedeasca" ca dupa de banii aia sa fumeze un joint si sa fúta o coarda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai plânge...nu s-a întâmplat pentru că așa ai vrut, a fost doar o întâmplare nefericită. sad
El va rămâne în inimioara ta.

| Maxx23 explică (pentru anonim_4396):

A murit din cauza mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maxx23):

Îmi pare rău.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestea mea parca e una desprinsă din a ta, asta pentru că si eu am condamnat la moarte un animal prin înfometare, și tot o pasare, dar nu papagal, ci un porumbel.
Da, eram crescător de porumbei, si imi plăcea unul in mod special, unul timid, fricos si care prefera sa ciugule in urma celor umflați in pene.
El era separat de ceilalți, pentru că era mai firav.
S-a întâmplat sa uit de el, si asa a ajuns porumbelul meu drag in mâinile mele dandu-si ultima suflare si eu ultima lacrimă pentru el.
L-am înmormântat cum se cuvine si i-am păstrat amintirea.Fa si tu la fel. happy

| AndrElle a răspuns:

Stai liniștită, și eu am avut câteva animale și tot așa am pățit. Plâng după ele, numai Dumnezeu știe câta grijă am de ele. Cum le cresc.

| Cybele a răspuns:

Esti dus cu pluta? Cum sa crezi ca Dumnezeu e suparat din nimic?