| Andreea_Dinu_1995 a întrebat:

Mie mi-a murit papagalul ce sa fac ca mama nu vrea sa imi ia?crying

Răspuns Câştigător
| DV a răspuns:

Andreeutzaa nu plange si eu cati am avut si cat am plans. Chiar si acum plang si am 16 ani.Pai...vorbeste cu tatal tau daca iti ia el sau daca nu convige-o pe mama ta sa iti ia alt animal happylove struck

| Andreea_Dinu_1995 explică (pentru DV):

Multumesc esti castigatoarehappy

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Convingel pe tatal tau sa-ti ia alt papagal sau poate un catelus, pisicuta dar nu tb sa plangi multi am trecut prin asta

| Adrry00 a răspuns:

Pai, nu este frumos, dar iti zic ce fac eu, imi cumpar singura un animal si il bag pe gat parintilor mei, fac asta de la 9-10 ani. Sau, o varianta mai fumoasa, comploteaza cu o ruda care sa ti-l dea cadou, asa parintii chiar nu au cum sa il refuze.