| Mokaxoxo a întrebat:

Mi-a vazu cineva samburele meu de visina vorbitor? Unde e?

Răspuns Câştigător
| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Cred ca l-a luat Barbat pentru ca cum ca deci cam are tente de sinucigas! Sau poate e chestia aia pe care o lingea Fluntzi, pe care o furase din buzunarul lui Kintzi! Nu vom niciodata stii! D-aia s-a inventat dublul clickului.Iti urez bafta iubito:*:*:*:*.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La mine acasă.Cum îl fac să vorbească?

| Mokaxoxo explică (pentru Musique):

Spune-i sa vorbeasca, si el va vorbi!

| mami a răspuns:

Sigur ca da, aici la TPU

| єχcєєℓ a răspuns:

Pai...tracig foarte tragic.L-am vazut la munte inconjurat de zapada si asa mic cum era m-a implorat sa-l duc in tarile calde si sa-l plantez.Acum cred ca a devenit un visin palnic si incovoiat.Mi-a dat cateva visine ca sa-l tin minte. Vrei si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| umbrax a răspuns:

Eee la minee draga a venit sa bem un pahar de bere

Răspuns utilizator avertizat
| PikachuPufos a răspuns:

E cu mine. Te-a părăsit. Pentru totdeauna.

| catalinaaa28 a răspuns:

Nu