| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Mi-a zis soacra-mea ca maine ar vrea sa serveasca la pranz ceva special, dar n-am nici o idee ce as putea sa gatesc ca s-o surprind. Poate ma ajutati voi cu un sfat(o mancare asa ca pentru o soacra)

Răspuns Câştigător
| Carnatel a răspuns:

Serveste-o cu o mama de bataie.

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Boase de porc tavalite prin toate mirodeniile, prajite, fierte, coapte...yummy.

| MyObsession a răspuns:

Smântână de mascul.

| RockaruL a răspuns:

Câcat fabricat original în România by RocăruL.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Sobolani umpluti cu muste moarte:Xo delicatese:X:X.Si niste viermi din partea casei.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Gat de reptila umplut cu lapte.

| asjkldfg a răspuns:

Pureci instanttongue

| NothingToEat a răspuns:

Muste umplute cu: **** vienez de cal amestecat cu lapte de tap frecat cu zahar din ridiche sosul:lapte de bou amestecat cu oua stricate.e un deliciu :-&

| Redbulă a răspuns:

Mancare imaginara (farfuria goala), nu uita sosul.

| MisterCMD a răspuns:

Sandvisuri cu par.

| Neimportant a răspuns:

Paste din râme.

| HelloKitty20 a răspuns:

Furnici in ciocolata

| CatalinCordea a răspuns:

Otrava laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la aperitive poti sa-i ii dai ceva de gen oua umplute cu oregano, la felul 1 poti sa-i dai niste faimoase spaghette italienesti iar la desert un tiramisu adus din Belgia.

Sau poti doar sa ii dai niste paine arsa cu niste unt si dulceata, zicandu-i ca de-acolo gaseste singura sertarul cu tacamuri.