| Danita23 a întrebat:

As vrea sa il surprind pe iubitul meu maine. Ce sa ii gatesc? Ceva usor si rapid. Va roog. Multumesc anticipat :*

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Paste

| MskDesign a răspuns:

Daca vrei sa il surprinzi cu ceva usor si rapid, mai bine ti-ai pune o lenjerie superhot si lasa bucataria in seama celor care le place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clatite...cu totii iubim clatitele

| Admunssen a răspuns:

Daca vrei sa il surprinzi cu amanta, pregateste-i o tigae de aluminiu cu teflon. E usoara si rapida. Daca nu e vorba de amanta, cu un sarul. E mai greu si mai anevoios.

| Daniel2836 a răspuns:

Clatite!

| jrockfreak a răspuns:

Spaghete, se fierb în aproximativ 10 minute, iar dacă chiar vrei să fie rapid, sunt prafurile alea de sos instante + cașcaval deasupra. Dacă vrei să fie ceva mai deosebit, ai putea opta la bacon și cașcaval, în loc de sosul ăla, sau la ceva cu pește.winking