| XatomisX a întrebat:

Mi-am cumparat o punga de pufuleti cu surprize si din greseala am inghitit surpriza ce pot pati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să te trezeşti cu Andreea Marin pe capul tău.

Elianna
| Elianna a răspuns:

O sa ai o maaaare surpriza cand o sa iasa pe cealalta parte!
Ca una bagi, si alta iese!

| XatomisX explică (pentru Elianna):

O sa am din nou o surpriza :X

| MITITIK98 a răspuns (pentru Elianna):

laughing

| CrazyTeenager a răspuns:

thinking Daca iti iese pe dincolo, o punga de pufuleti surpriza.

| Xtadelo a răspuns:

Iti cresc aripi.

| eliaclodia a răspuns:

Daca erai elefant crestea un pom cu surprize, dar asa? Nici nu merita sa fi bagat in seama, ca nu se intampla nimic deosebit. Oricum palid esti la fata in foto.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviucu a răspuns:

Inseamna ca data viitoare cand o sa faci treaba mare, o sa ai o surpriza. happy

| 4ndr33y a răspuns:

O sa nasti pe anus o jucaria... ce sa-ti facem daca creierul nu te ajuta?

| OliverArrow a răspuns:

Te ineci.

| lavinutsa a răspuns:

Nimic,nu te ingrijora te poti juca, cu ea peste 1 zi sau doua:*

| IngerG a răspuns:

Te transformi intr-o surpriza. Vei fi timp de 7 ani o surpriza.

| IngerG a răspuns:

P.S. Apoi ai mancat punga si la urma ai mancat pufuletii.

| Neverplayer a răspuns:

DllpKnOtO6, Don't feed the troll.

| LenaELena a răspuns:

rolling on the floor

| Palaghianu_Emi_1993 a răspuns:

Pai presupun ca surpriza nu era prea mare nu? (in sensul de marime )
Altfel cum ai inghiti-o din greseala? happy
Nu patesti nimica, stay relaxwinking
Numai ca cum a spus si Elianna o sa ai o maree surpriza cand va iesi pe partea cealaltawinking

| LeonardRe a răspuns:

Ba zim numa ce gust avea smug?

| JuLy1672 a răspuns:

Nimic...doar ca atunci cand te duci la toaleta o sa-ti iasa...