| IsabelSweet a întrebat:

Mi-am pierdut oita o iubeam dar problema e ca mi-a furat borcanul cu Finetti e roz si e imbracata in colanti mulati rozi si un tricou cu Fuego daca ma gandesc mai bine impuscati-o dar aduceti-mi borcanul cu Finetti

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ești sigură?

| Ashadow a răspuns:

VeziSaNuFaciDiabet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am pierdut rabdarea. Daca o gasesti pune-o intr-un sac pana vin eu s-o caut.

| Amilik a răspuns:

LOL

| 00AName00 a răspuns:

Cred ca oita ta e pitipoanca, asa ca o impusc cu placere.

| Almássy a răspuns:

Am prins-o eu si am impuscato cu

http://www.google.ro/......tp?/search

dar in prinvinta borcanului cu finetti se pare ca ajunsesem prea tarziu caci era desfacut dar inca nu luase nimeni din el

http://www.google.ro/......tp?/search

| MrCarrots a răspuns:

Deci, am pornit in cautarea ei. Am luat-o prin tinutul de vata de zahar, prin padurea de acadele, si ne-am urcat intr-un copac de lemn dulce sa vedem mai bine. Si apoi am vazut-o! savura finetti-ul impreuna cu hitler, care manca cu pofta din nuttela. deci, ne-am dus, am vorbit cu ea, si am dus-o la sectie. din pacate tia mancat finettiul, dar am dus-o la inchisoare. daca vrei s-o vizitezi pot sa vi la Inchisoare din plastic a soldatelului de plumb. daca vrei, poti de asemenea sa o scoti din inchisoare. plateste 1 leu si o iei inapoi. Oita ta doreste sa scape cat mai repede. zice ca o strang prea tare feliile de ananas(catusele, nu ne permitem catuse de fier, bugetu`i mic...). doreste s-o salvezi, ACUM!

| IchigoFullbring a răspuns (pentru MrCarrots):

Iubesc raspunsurile tale..combini povesti..asta imi place happy
bravo

| IsabelSweet explică:

Deci nimeni nu mi-a gasit oita,, pitzi-fan Fuego'' sau cum vreti voi sa-i spuneti laughing dar macar borcanul de Finetti? laughing

| dragos9234 a răspuns (pentru IsabelSweet):

Eu am gasit un borcan cu fasole... straight face

| Morrígu a răspuns (pentru dragos9234):

Interesant rolling on the floor

| Arriane a răspuns:

Pai am impuscat-o eu, dar nu am mai gasit si borcanul! Imi pare rau sad!