| Bia2001 a întrebat:

Sa va povestesc ceva ciudat. Eram intr-o zi singura acasa si ma uitam la un borcan de finetti. Cand, dintr-o data, a disparut! :O Cine mi-a furat borcanul de finetti? Dau funda celui care mi-l returneaza! sad

16 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Bai,sa mor eu de nu sunteti niste fomisti, numai de rahatella si puletti vorbiti...

| Foxie2 a răspuns:

Te uitai prea insistent si s-a rusinat. Dai un ragaz o sa se intoarca.

(Sau nu Mwhaha devil )

| zurick a răspuns:

Stai linistita tot timpul se-ntorc!

| Ashadow a răspuns:

A disparut borcanul sau Finetti-ul din el?

| Speed99 a răspuns:

Hum Hum ah ce bun e finetti-ul furat de la Bia2001 huoam huoam(sunete de molfaiere)! Ce!? Sunt in direct?! Oh, scuze dar nu stiu unde iti este finetti-ul sad

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

A plecat el singur ca sa-si cumpere un costum de baie.Vine el inapoi.

| inconscient a răspuns:

Eu am fost! devil Mi-am folosit puterile paranormale si l-am adus la mine acasa! Muhaha! laughing
Stai ca fac eu o vraja si ti-l trimit inapoi!winking

Răspuns utilizator avertizat
| facepalmlol a răspuns:

Lingura.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Iti dau eu unul gratis. :v