| Uratu140 a întrebat:

Mi-ati vazut papusica n-o gasesc pe nicaieri!crying

21 răspunsuri:
| anad a răspuns:

S-a dus sa-ti cumpere o cratima, un semn de intrebare si sa-ti schimbe litera "n" mic cu un "N" mare!

| Furculingură a răspuns:

* repost *

Caut-o sub pat. Toate lucrurile sunt sub pat...

| єχcєєℓ a răspuns:

Mi-ați...româna asa.Și nu nu am văzut-o.O fii la amant.

| Uratu140 explică (pentru єχcєєℓ):

Trebuia sa m-eu corecteze siteul.

| Speed99 a răspuns:

Eh, cui ii place limba romana?!

| W3R4 a răspuns:

Poate te-ai pus pe ea, si ti-a intrat in c*ur...zic si eu, lu' bunica-mea asa i s-a intamplat!

| KristalPop a răspuns:

Probabil s-a gândit să facă ceva mai interesant decât să piardă timpul cu un analfabet.
ProcreatingObscurity are dreptate. Ai avea mare nevoie de o carte de gramatică. Ea e mai utilă acum decât acea păpuşică.

| Uratu140 explică (pentru KristalPop):

Voi nu stiti de gluma daca nu va amintiti bine categoria este 'Trivia/Amuzante'si am scris asa de oarece credeam ca o sam-eu corecteze siteul

| Uratu140 explică (pentru KristalPop):

Daca n-aveti nimic in legatura cu asta de spus mai bine nu spuneti nimic!

| KristalPop a răspuns (pentru Uratu140):

Şi acum e glumă? Pentru că tot greşit din punct de vedere gramatical ai scris.

| Uratu140 explică (pentru KristalPop):

Va mananca pe voi undeva ca eu am gresit ceva la scris.
Nu inteleg care-i problema voastra!
Siteul asta nu e sa comentam intrebarile altora si sa nu-i ajutam cu nimic!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

O fii la o saormerie de dupa colt. Spun si eu.Si cred ca te inseala...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cu mine, bem o vodka.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e la lac se joaca cu ratele.

| Bia001 a răspuns:

Eu ti-am furato.ciuda?

| Mokaxoxo a răspuns:

Da.Se ducea la magazin sa cumprere nutella cu sare, daca te grabesti o vei prinde.

| ProcreatingObscurity a răspuns:

Lasa porcaria aia si du-te si cauta-ti o carte de gramatica, iti trebuie.