| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a întâmplat cea mai de rht faza aseară. Eram si eu linistita in camera, stăteam in pat si nu stiu ce mi-a venit sa mă uit pe geam. M-am uitat si am văzut moartea curata. Vecinul, in chiloti, in curtea lui. (ATENTIE! chiloti, nu boxeri, nu pantaloni scurti. Chiloti). Si nu va gânduri ca vecinul are 15-20, ca sa faceti pe perversii, are cam 50. Oribil mă, oribil. I don't want to see Îmi doream sa-mi scot ochii.
Azi-noapte a fost cea mai frumoasa luna plina. Păcat ca-mi stricasem seara.

56 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

"Si nu va gânduri ca vecinul are 15-20, ca sa faceti pe perversii, are cam 50. "
E cam mare, nu crezi? laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca eram eu in locul vecinului tau, ai fi stat acum in pat cu perna in brate avand fantezii cu mine si cu tine sub cea mai frumoasa luna plina

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Crezi prost.

| LePotato a răspuns:

Aiurea, ce sa zic #_#

| Nirvanaaa a răspuns:

O priveliste "minunata" nu am ce zice.Ce sa mai ..mare e gradina lui Dumnezeu. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Asta faceai tu cat eu te asteptam in pat, pfff.Gata,de acum esti pedepsita *cauta biciul*

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Stai mă Putin, pai ce, tu credeai ca dorm in pat cu tine? Dorm la mine in camera, daca nu-ti convine, dormi pe pres afara cu câinele. laughing
Ce? bici? Fug de acasa. Aaaaaaaa! crying

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ba dumbo, nu sunt ghicitoare sa ma prind singur.Da-te drea/q mai asa ca faci curent cant iti iei zborul laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ba ce-mi place când va creat voi doi laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lorenuta draga, tot dau de tine, watch out laughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bai țâcă... hai sa-ti dau niste lapte de tata poate apoi te prinzilaughing ce te oftici asa bostanel? laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Dumbo,nu ma supara ca pinochio a ramas fara nas, ca il avea mare, tu ramai fara,, aripi,, laughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Da tu cum ai ramas fara creier? Oricum era miclaughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Pai daca l-ai supt tu laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Si ce repede poti face asta. laughing
Degeaba dai de mine ca nu vezi prea multe. tongue

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ba! Ce e cu spamu asta? Ia mutati cortu altundeva. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oooo tuica de horezu, betiva ce esti, bagi in tine singura laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu vezi ca asta ma suge de creier laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ce, m-ai gasit? laughing cam greu ba. "Tuica de Horezu" baaaa, nu-mi place aia, bere, sampanie, altceva. laughing
Stai...Suck e.e Zombi? O-O

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma,cam da. Ultima idee a dat rezultate laughing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Si a fost o priveliste frumoasa?

| Copac13 a răspuns:

U sexy!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta data sa stii sa nu te uiti. omu putea sa stea si gol la el in curte laughing, tu nu trebuia sa te uiti. desigur ca ai facut-o intetinoat si acum faci pe fecioara maria laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"intentionat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Du-te mă. A fost fără sa vreau. De unde sa stii eu ca e in chiloti, afara...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa, nu stiai ca e in chiloti. deci te uitai dupa el laughing. ce perversa rolling on the floor). mai bine daca era unu tinerel de 20 de ani a? rolling on the floor)))))))

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei ma, ea e obisnuita cu fundul meu sexy, nu cu mosu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba...l-am văzut, era in raza geamului meu la cativa metri departare. Pur si simplu mi-am ridicat capul, m-am uitat pe geam si pow! Vecinu in chiloti. Nu, nu era bine daca avea 20.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Iti dau foc. Si tie si celuilalt tati. Ce tati rai sunteti. Fac alte preselectii, a 3-a oara-i cu noroc. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ooo ai fb, hai sa fim prieteni smug

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt aici... i'm your dadylaughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu, ca esti băiat ai 22 si esti pervers straight face

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti rea, nu am 22, am 15, acu da fb ala incoace.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prea mare la 20? bine bine, unu de 15 atunci rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Lasa-ma ca deja mi se face mila de ea saraca laughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Nu, nu. Ca tu te imbeti si ma bati. laughing

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu vrei... atunci ii dau facebook-ul la fabulosu... sti ca il stiulaughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Si nu-i accept cererea. :]] daca s-ar chinui si el Putin l-ar găsi imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crecă nu ți-a plăcut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du'te mah d'aici ...asta merita nota 10 rolling on the floor
rolling on the floor rolling on the floor Accepta cererea pe fb sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce cerere? Zi numele ca am multe cereri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti'am trimis mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zuzule poate te prind ca-l dai.
Coco, de ce îl vrei? Ca nu-ti accept cererea. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor ti-am dat vot pentru asta. laughing

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci is tati tau sau nu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Nu. laughing nu ca esi ca ei si ma bati crying

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ai mai fost batuta deci nu ii o noutatelaughing

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Ba nu. Stiu sa mă apar. smug

| L1feDRAIN a răspuns:

Eu ma bucur ca nu pot vomita de la asa ceva... urasc vomitul.

Frumoasa luna, ador sa stau afara in intuneric si sa o privesc in liniste fara deranj...

:/

| nlko a răspuns:

Deci nu se compara cu ce am vazut eu acum câteva zile.

| anonim_4396 explică (pentru nlko):

Cu ce? Ce? Spuneee!

| nlko a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mers cu o fata la vestiar si era ușa incuiata. Bateam in ușa si deodată cineva o deschide. Apare o batrana de vreo 55 de ani. Si da, ea avea mai putine articole de îmbrăcăminte decat vecinul tau.

| Amegadaisuki a răspuns:

laughing))) norocoaso laughing)

| DarkRevenge a răspuns:

Mama,se*y bunicutul smug si da am vazut luna plina, doar ca nu prea am putut sa dorm din cauza ei laughing

| Yamatasula a răspuns:

As fii vrut sa fiu in locul tau.
Da-mi numarul vecinului tau

| anonim_4396 explică (pentru Yamatasula):

Sa vezi un om de 50 in chiloti? Doar chiloti. I don't want to see