| alexam a întrebat:

Miroase a friptura, ati uitat cumva friptura in cuptor?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Mai tu esti pe ale tale? rolling on the floor era gluma, mai de graba cred ca verifici cine mananca friptura azi. pai eu inca nu am cinat, sunt singura acasa si nu prea am chef de gatit.

5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Mai tie ti-e fomicaaaahee heehee heehee hee

| Dl.Inginer a răspuns:

Vaii, de unde stii? Chiar am friptura in cuptor. Poate ti se pare ciudat, dar stiu sa gatesc foarte bine. Poftiti la masa!winkingyummi

| alexam explică:

Aseara mirosea de prin vecini a o friptura de pui la cuptor... yammy yammy! Si cum eu vin de la munca la TZEPEU' si stau cu burta goala, normal ca v-am intrebat. NU mai imi puteam da seama daca e dinspre comp. sau dinspre balcon mirosul, de afara! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt eu cam acum 20 de minute am scos din cuptor niste popcorn cu cascaval... poate ai confundat mirosul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptele meu cu cacao... miroase a friptura?