| bogdanme889 a întrebat:

Mos Craciun exista? Mi-au spus parintii ca nu si inca plang crying((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca plangi, T/A e cel mai potrivit loc sa faci asta. Numai ca nu mai sunt servetele, trebuie sa-ti aduci de acasa.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au vrut sa scape de tine, nu crede asta si cere ceva, din pacate e cam tarziu

| J0B0MAT a răspuns:

Exista.Nu mai plange.

| neacsumihai2009 a răspuns:

Exista doar in basme. Deci nu si in viata reala

| bogdanme889 explică:

Hmm ati verificat categoria? laughing

| Unicorn192 a răspuns:

Nu exista :/
Mos Craciun este tatal sau mama ta care iti pun cadouri sub brad. Cu timpul ce cresti iti vei da seama ca nu exista.
Cum se face ca la copiii saraci Mos Craciun nu vine? Pentru ca parintii nu au bani cu ce sa le ia cadouri. In plus daca ar exista Mos Craciun e chiar imposibil sa ia peste miliarde de cadouri copiilor.