| aaaa12345 a întrebat:

Cum v-au spus parintii ca Mos Neculaie si Mos Craciun nu exista?

Răspuns Câştigător
| al_3691 a răspuns:

Am aflat singur...de alte persoane... tu cum ai aflat?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I-am prins in flagrantdevil
Am fost dezamagita cateva zile bune si nu am vorbit cu eilaughing

| Libelle a răspuns:

Cum sa nu existe? exista!
eu l-am vazut pe mos Craciun la cumparaturi anul trecut!smug

| Ana a răspuns:

Nu a trebuit sa-mi spuna ei pentru ca am aflat eu

| aaaa12345 explică:

Adica...eu le spun parintilor pe dos ce doresc si ei nu imi aduc nimic, mosu imi aduce ce vreau

| aaaa12345 explică:

Eu nu am aflat

| aaaa12345 explică:

Eu nu am aflat ca parintii nici nu stiu ce imi doresc si mosu imi lasa sub brad c eimi doresc

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Am vazut eulaughing niciodata nu imi aducea ce vroiam Eu vroiam o pisica dinaia de plus care face chestii(era pe atunci vreo 300 ron) si eu primeam dulciuri si asa mi-am dat seama ca nu exista laughing

| JustMeBăi a răspuns:

Mi'am dat seama singurahappy

| Onutzyk a răspuns:

Mi-am dat seama sg sh orik era penibil sa cred in porcariilealea.
Da`i misto sa primesticadouri tongue

| ProjectJackpot a răspuns:

Eu cand eram mic, am gasit costumul de Mos Craciun ascuns printre haine cu tot cu barba si ochelari. A fost un mic soc pentru mine deoarece eu sustineam cu foc in fata colegilor existenta lui Mos Craciun. Oricum am aceeasi emotie de craciun cand ma trezesc noaptea si ma uit sub brad!

| aquila_4553 a răspuns:

Mie mi-a spus fratele meu intr-o zi ca nu exista si eu nu l-am crezut, dar m-am dus la mama si am intrebat-o daca e adevarat si a spus ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am dat seama singură...era imposibil să primesc doar jordiţe :-l.

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Pai intr-o zi am gasit o papusa ascunsa bine.parintii mei mi-au spus ca e pentru o fetita.si a doua zi am gasit aceeasi papusa sub brad si nu am mai crezut.am fugit la ei in camera si le-am zis tradatorilorlaughing

| elena_4049 a răspuns:

Nu mi-au zis niciodata...singura mi-am dat seama!