| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Muhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha! http://www.youtube.com/watch?v=pzg8gbsQEss. Ce mi-a placut, cred ca asta ii voi face si eu lui Jutin Bieber! Cine vrea sa mi se alature?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai mucea, eu am zis ce am avut de zis. Iti convine bine, nu-ti convine ma doare in 14.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru anonim_4396):

'Mucea'? " ma doare in 14"? Doamne fereste ce limbaj... Ma mir ca ai putut sa raspunzi in secundele acestea. Si nu nu imi convine ca nu este cea ce vroiam sa aud si anume :"Ce doamne iarta-ma aveti cu Justin Bieber? ". Astept comentariul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Da ma rog, ce vroiai sa auzi: Daca-l vad il impusc, ii tai freza, ii dau sa manance CD sai il pun sa asculte Fuego sa stii ca a fost amuzant la inceput, sa va luati de el acum sincer este plictisitor si enervant.Acuma orice copil de 12 ani intra la T/A si crede ca daca pune o intrebare gen asta este cel mai amuzant de pe site.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru anonim_4396):

Tu crezi ca eu vreau sa par amuzant? Daca as vrea sa par amuzant as face-o dar eu nu fac asta pe un site ca acesta, deoarece voi nu ma cunoasteti, eu nu va cunosc asa ca nu mai spuneti voi ca eu vreau sa par amuzant. In plus, spune-mi tu o intrebare inteligenta si amuzanta si posteaz-o.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Eu nu pun intrebari poar daca am nevoie, si chiar daca am nevoie caut raspunsuri pe unde apuc, si in caz ca nu gasesc atunci intrep pe TPU.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru anonim_4396):

Da asa e, ai dreptate, doamne! De ce ma cert eu cu toata lumea nu stiu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Las ca si eu o fac...

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică:

Bine acum serios... Ce doamne iarta-ma aveti cu Justin Bieber?

| Needle a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nimic!? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Orice manelist o sa ti se alature.Priceput?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru anonim_4396):

Manelist? Tu nu vezi ca esti in pana de inspiratie? Orice cocalar o sa-ti pupe buzele alea negre rolling on the floor.

| BiancaBaby a răspuns:

Eu sunt prima

| JustABelieber a răspuns:

Eu va spun un singur lucru...mergeti dracu cu ciuda voastra pentru Justin...cred ca voua nu v-ar placea sa va faca cineva asa.Deci inainte sa criticati uitati-va la voi.

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru JustABelieber):

Sper ca nu te-ai referit si la mine caci eu am vrut sa vad ce conflicte vor reiese daca aud de Justin Bieber. Eu sincer il respecet sincer. De 3 ani incoace numai inrebari de genul asta vedem, si mai am si eu o intrebare pentru ceilalti, ce aveti si cu Fuego?

| silvipisicutza a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Cu fuego avem k e poponar si k merita laudele astea de la milioanele si miliardele lui de fani