| anonim_4396 a întrebat:

Ne vedem cind ne intalnim! si nici atunci sa nu ne bagam in seama!

Răspuns Câştigător
| kathessa a răspuns:

Mai vedem noi, zise orbul...

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ne vedem cand iti scoate suspendarea BlinduBen! si nici atunci nu ne bagam in seama!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ce bine! Imi place efectul personalitatii mele. Vorbita, dar niciodata discutata! Vorbiti, vorbiti, altceva nimic!
Vorbim, dar unul pe langa altul! Ascultam, dar diferite zgomote! Ne fuge lumea, timpul, istoria de sub picioare. Alergam ca la cursele de cai, in locul cailor pentru a cuceri un viitor azi, iar viitorul e din ce in ce mai indepartat. Am (a)surzit, am (a)mutit intr-un tern azi fara macar sa o stim.

| Silvia a răspuns:

Daca asa zici tu...winking

| sorin a răspuns:

Punem bani sa luam pe datorie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ne adunăm ca să ne strângem, şi nici atunci nu comunicăm.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne adunam ca sa ne strangem s-avem de unde ne- imprastia.