| Anisia170 a întrebat:

.Neata! probabil ca intrebarea a mai fost pusa da na. Yoda e curios.Care a fost prima intrebare pusa pe t/a? Multumesc... Forta sa fie cu cel care va da raspunsul corect...

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Asta :

http://www.tpu.ro/......sei-si-sa/

Şi asta e prima pagină :

http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/36199

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"In afara unei case sunt trei intrerupatoare. Casa are o usa si nu are ferestre.

Puteti ramane in afara casei si sa actionati comutatoarele in orice mod doriti.

Dupa ce ati terminat, aveti voie sa deschideti usa, sa intrati in casa. apoi trebuie sa spuneti care din comutatoare actioneaza becul. (Numai unul din ele actioneaza becul; becul a fost initial stins; exclus a va uita pe gaura cheii sau a demonta intrerupatoarele!) "

| Aiwendil a răspuns:

Eu stiu nu.Nu am habar. Yoda vrei sa fi? Vorbesti asa trebuie!

| Ashadow a răspuns:

Cine a traversat prima data strada: oul sau gaina?

| suităr a răspuns:

Polaris este inceputul nostru ^o^

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi pe atunci era foarte comic... straight face