| croissant a întrebat:

Neata dragii mei kiss am o intrebare : De ce atunci cand ma atinge cineva acea persoana care m-a atins se electrocuteaza? funda si vot Va multumesc ca mi-ati citit intrebarea si pentru raspunsul vostru acordat

Răspuns Câştigător
| c4t4lin a răspuns:

Unu dintre voi este electrizat. aveti haine sintetice pe voi probabil, parerea meabig grin

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Se numeste energie electrostatica.Nu stiu exact cum poti face asta, stiu ca daca porti haine sintetice sunt sanse marite sa se intample.

| Kafeeaua a răspuns:

Se intampla mereu? sau uneori? adica poate di ori din cauza vremei ori din cauza hainelor etc...sau poate energia ta este una negativabig grin

| anonimus_6449 a răspuns:

Pai tu poate porti ceva de metal.

| Balo_9807 a răspuns:

Pai...asta se intampla ori pentru ca esti nervoasa sau suparata si emani energie negativa sau porti haine din material sintetic sau de lana.happy