| anonim_4396 a întrebat:

Cui ar trebui sa dau fundita, la o intrebare pusa de mine, celui care da primul raspunsul corect sau celui care da raspunsul corect si mai detaliat?

19 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Tu stii ce ai dorit sa afli atunci cand ai pus intrebarea. Daca mai multi useri TPU au raspuns la intrebarea ta, nu are importanta daca a fost primul ori ultimul, tu poti sa alegi raspunsul care ti-a placut cel mai mult si care ti-a fost cel mai folositor.
Fiecare user are stilul lui de a concepe raspunsurile si pot fi bune si raspunsurile concise, dar care iti clarifica toate problemele, in acelasi timp poate fi bun si un raspuns detaliat, care a abordat toate variantele de raspuns posibile si toata complexitatea problemei ridicate.
Ce este cert doar unul este castigator, insa tu trebuie sa califici toate raspunsurile, prin voturile pe care le vei da.
Mult succes si o decizie cat mai inteleapta.

nony
| nony a răspuns:

Poti sa-mi dai o coronitábatting eyelashes.ca funditele sunt mici.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Care iti place mai mult.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Tu apreciezi asta. Daca detaliile te ajuta, atunci celui cu detaliile. Daca detaliile sunt puse acolo doar fiindca autorul a vazut ca altcineva a raspuns corect inaintea lui si a vrut sa recupereze distanta prin cantitate sau a luat tot calupul de pe google, fara sa il mai filtreze, iar detaliile respective sunt de prisos, ar fi corect sa ii dai fundita celui cu raspunsul concret.

| Cryssy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa dai fundita celui care intr-adevar te-a ajutat. celui care te-a ajutat cel mai mult. happy

| Bishop a răspuns:

Care raspuns care iti este mai folositor, sau daca tie iti place/apreiezi un user mai mult poti sa ii dai, il dai cui vrei tu, cui consederi. laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Detaliatu` laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cel care te-a ajutat mai mult cel care ti-a dat mai multe informatii despre intrebarea ta

papa happy

| Casiana a răspuns:

Pai daca te-a ajutat si ti-ai rezolvat problema da-i fundita, nu conteaza sa fie cat mai detaliat ci corect si concis!

pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Rizer a răspuns:

Dami mie si ai terminat cu targul! hai team pupat

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Celui care te'a ajutat may mult cu mai multe informatii! nu conteaza cat a scris 20 de randury sau 5! conteaza continutul...sti vorba aia "mult, prost si fara rost"happy

| Chuck a răspuns:

Cand trebuie sa bei apa? Atunci cand iti e sete sau atunci cand esti foarte hidratat?

| ChibiRose a răspuns:

Cel mai corect si mai detaliat pentru ca acela iti ofera cele mai multe informatii utile, deci te ajuta cel mai mult!
Kisses

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

Celui care e scurt si la obiectwinking si are si o tenta de amuzamentlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu te poti decide, in functie de numarul voturilor primite de fiecare raspuns, la un moment dat, unul dintre acestea va fi premiat. De exemplu, dumnezeu a declarat ca nu mai acorda fundite, dar asta nu inseamna ca nu va exista un raspuns castigator, ci doar ca parerea celui care intreaba nu mai este una hotaratoare! Si, eventual, ca nu vor mai raspunde la fel de multi, probabil!
Monica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nebunule - o decizie inteleapta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cui vrei tu, decizia iti apartine! Tu intrebi, tu stii ce vrei sa afli exact, deci... tu stii cine ti-a fost de folos happy