| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a întrebat:

'Neata.
So... Ce s-a mai intamplat cat timp am fost plecata?

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O răsărit soarele.

| zurick a răspuns:

Au venit multi noi cu intrebari ''simpatice''

| Xtadelo a răspuns:

Cand aveam 10 ani o adoram pe tipa de la avatarul tau puppy dog eyes :-))

| Naяutσ a răspuns:

Tokyo Mew Mew! ^~^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a reținut mami 2 minute și nu mai ești la curent cu noutățile?
Învață să dai scrolldown, baby.

| αɴι28 a răspuns:

Stiai ca anime-ul meu preferat e Tokyo Mew Mew?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

La T/A? Aceeasi rutina cu intrebari retardate.
"So", n-ai pierdut nimic.

Stii ce, daca esti retardat de viata, nu insemna ca trebuie sa dai raspunsuri borate.
Asa ca mars, si ai grija cu cine te pui ca ti-o iei.

De ce sunt retardat? Ca mi-a zis parerea in legatura cu intrebarile dobitoace de aici?
Si ce te-ai aprins asa, draga? Te-am atins intr-un punct sensibil? Daca da, scuzele mele! Pur si simplu am o sila pentru tine, si persista.

Esti retardat pentru ca asa te-a facut ma - ta.

Parca ziceai ca nu trebuie sa ma pun cu tine ca mi-o iau. Eu vad ca te faci singura de ras.

Ce te mai chinui sa pari interesanta. Daca esti genul de fata care trebuie sa aiba ultima replica, eu te-am lasat, bafta!

Bip bip bip bip!
Era doar un radar de detectat borati.

| LเttlєNєкo a răspuns:

Au inceput nuntile laughing

| Omulambitious a răspuns:

M-am frecat pe ţâţe