| Simona_8441 a întrebat:

Neata! Nu's asa matinala! Ce sa mai intamplat pe aici in lipsa mea?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu de ce nu te cunosc si ei te stiu?straight face

| Silvia a răspuns:

Ahaaawinking big grin
zzzzzzzzzzzzzzzz

| Flav a răspuns:

Si mie mi-a fost dor de intrebarile tale. Nu intelegeam de ce nu mai era asa comic site-ul asta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bunahappy
Bine ai revenit! kissEu intru in fiecare zi, dar nu prea am mai raspuns la intrebari straight face
Nu s-a intamplat cine stie ce happyAcelas TPU big grin

nony
| nony a răspuns:

Exact ce se intampla si daca era tu..nimic interesant.

cami
| cami a răspuns:

Uite m-a muscat pe mine cainele laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Nimic deosebit... intrebari, raspunsuri, comentarii etc, etc, etc

| JustMeFlory a răspuns:

Neata!happyIn afara de niste intrebari la care se precizeaza ca se da fundita..nimic special!tongue

| Simona_8441 explică:

Silvia ne cunoastem doar ca mi-am schimbat pozic cum ai facut si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory iar fundite? Se dau la kilogram mai nou laughing