| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Niste rage comics facute la boredom, enjoy (si da, le-am pus si la Comics dar well, acolo ma simt ca in Vestul salbatic *greieri*)
http://i.imgur.com/kF6bg.png
http://i.imgur.com/ROrur.png
http://i.imgur.com/JXElU.png

PS: Sunt ideile mele, sunt facute de mine cu ragemaker.Asa ca nu ziceti ca am copiat ca va castrez cu flexul.

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Ultimu îmi place ^^

17 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Stai o fracțiune de secundă -_____-.
Tu ești cel care făcea chibi-urile alea super mișto?waiting

| TheScamy a răspuns (pentru lalalalallll):

Nu si tu Lifesad

| SongsoftheSabbathSacrifice explică (pentru lalalalallll):

...Oh dear,nu ma asteptam la un asemenea raspuns,si ma rog,sa zicem, mie nu mi se par nici decente dar fie. Oricum am mai evoluat de atunci, mult.laughing

| infires a răspuns (pentru lalalalallll):

Exact,mi-a promis si mie un chibi, inca de la vara...Give me!

| SongsoftheSabbathSacrifice explică (pentru infires):

Luasem o pauza.thinking e posibil sa mai desenez ocazional vreun chibi.thinking

| infires a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

O pauza din Iulie pana in Decembrie.

| SongsoftheSabbathSacrifice explică (pentru infires):

-______-" Eu nu sunt obligata sa desenez,eu atunci am mentionat ca e doar la plictiseala, dar am incercat sa le desenez la majoritatea, si daca nu am putut m-am lasat.Sa te vad pe tine cum faci peste 20 de desene...Really now.

| MyObsession a răspuns:

Ultimul e geniallaughing

| AnneBre a răspuns:

Doar ultimul îmi place.

| GhostStar a răspuns:

Ultimele 2 au fost bune, primul doar ai copiat imaginile si ai scris un text, nu-i rea ideea(si eu am facut-o)

| SongsoftheSabbathSacrifice explică (pentru GhostStar):

Aproximativ,este facut in ragemaker,deci meme face-urile clar nu-s desenate de mine, apoi Brace Yourselves am schimbat in Embrace Yourselves, mainile la forever alone guy au fost desenate de mine.Asta a fost complicatul proces.cool

| GhostStar a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Aha,am observat
[tobotelulmatiicumanjusculelederas]

| mateim12 a răspuns:

Lool uploadeza-le pe www.ragete.com :))

| DomnulCuPruncii a răspuns:

Naspaaaaaaaaaaa!

| SongsoftheSabbathSacrifice explică (pentru DomnulCuPruncii):

Frustrarea ta îmi gâdilă c*aiele.