| CatelusaCuParulCret a întrebat:

Noile stiri cainesti aici : http://cateluscuparulcretz.blogspot.ro/

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai baut azot?

| Lαrisα a răspuns:

Ador clatitele. love struck Nu conteaza daca sunt cu ciocolata sau cu gem...winking

| Fernando9Torres a răspuns:

Stii bancu` ala: legea lenesilor 344.925.558 esti atat de lenes incat nici nu ai citit numarul...la fel am facut si eu cu cititul de pe blog...

| SabinaQueen a răspuns:

Super blogul tau si clatite cu gem.

| Macryna a răspuns:

Ce prostie blogul tau straight face la ce foloseste? sunt pro eutanasieri

| CatelusaCuParulCret explică (pentru Macryna):

Chiar? sad

| Macryna a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Blogul e dragut dar chiar sunt pro eutanasieri daca se poate si a pisicilor

| Glumet a răspuns:

Misto blog! Imi plac clatitele cu gem.

| Diana0727 a răspuns:

Mie personal imi place blogul tau! laughing

| Diana0727 a răspuns:

Fara laughing