| Liviucu a întrebat:

Nu am cu cine merge la mare. Mi-am luat deja bilet si inca nu am gasit. Cine vine cu mine?

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Stiu eu de ce vrei tu sa mai chemi pe cineva. Ti-au luat bilet de tren dar bani de cazare nu cred ca ai. Ne fraieresti, ai?

| Liviucu explică (pentru MimiPopescu):

Mi-am adus aminte de tine dupa 6 luni... laughing

7 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Eu stau la mare. big grin

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Fie.daca zici ca ai bilet.okhappy

| Deea_3807 a răspuns:

Vin euuu

| Liviucu explică:

MimiPopescu esti haioasa laughing Biletul de vacanta inseamna cazarea in principal. Te cam da de gol varsta. Dar nu e nimic, s-ar putea sa iti dau fundita. laughing

| andreigroza19 a răspuns:

Bah da ce trag fetele al tinebig grin Eos deja acolo...am destule fetebig grin

| mihaELA_2914 a răspuns:

laughing) toate fetele vor apela la tine

Întrebări recente